VMWare Özel Beta Build 185.517 Windows Aero desteği vardır

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Windows 7 Bölümünden VMWare Özel Beta Build 185.517 Windows Aero desteği vardır ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fatal
  Özel Üye
  Reklam

  VMWare Özel Beta Build 185.517 Windows Aero desteği vardır

  Reklam  VMWare Özel Beta Build 185.517 Windows Aero desteği vardır

  Forum Alev
  O sizin bir istemci sanallaştırma Windows Vista veya 7 çalışan için, sana Aero Temel deri görünümlü şekilde does it şimdi özellikle, tatmin edici Windows Aero göz, güzel olan özledim eminim.
  As it stands you can do this with Windows Virtual PC for 7 as blogger Taimur Asad pointed out to us, however, it appears that VMWare will be including this coveted functionality into their virtualization client as well.
  Olarak olarak blogger Taimur Asad bize işaret size 7 Windows Virtual PC ile yapabilirsiniz standları Ancak, bu VMWare olacaktır kendi istemci sanallaştırma içine bu açgözlü işlevselliği de dahil olmak üzere görüntülenir.
  A discovery made by GeekSmack community member Sevan reveals that the latest private beta build of VMWare, build 185517 seems to have support for Windows Aero in Vista and 7.
  Bir keşif GeekSmack topluluk üyesi Sevan tarafından yapılan ve son özel beta VMWare ile inşa 185.517 inşa 7 Vista ve Windows Aero desteği gibi görünüyor ortaya koymaktadır.
  In the above screenshot, you can see this functionality in action with our managing editor Greig running the Windows 7 RTM build in VMWare with full Aero Glass enabled.
  Yukarıdaki ekran görüntüsünde, bizim idare editör Greig Windows 7 RTM VMWare tam Aero cam ile inşa çalıştıran eylem bu işlevi görebilirsiniz sağladı.
  This build of VMWare, as I stated earlier is only available in a build given out to private beta participants, however this functionality is something to look forward to in the next final release for the rest of us.
  Daha önce yalnızca özel bir beta katılımcıları dışarı verilen inşa mevcuttur belirtilen Bu VMWare ve inşa, ancak bu işlevselliği iletmek için bizi geri kalanı için gelecek son sürümünde bakmak için bir şeydir.

  Source: Geeksmack
  Kaynak: Geeksmack
 2. 2
  gokhangrbz
  Yeni Üye

  --->: VMWare Özel Beta Build 185.517 Windows Aero desteği vardır

  Reklam  http://google.com.tr tşk 3. 3
  gokhangrbz
  Yeni Üye
  yaw arkadaşlar bnm pc aeroyu desteklemiyor bi program indirmiştim onu geri kaldırdım böyle oldu şimdi desteklemiyor lütfen yardım ediniz ..+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi