War Rock Online Servis Branşları

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve WarRock Bölümünden War Rock Online Servis Branşları ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  eRen
  Özel Üye
  Reklam

  War Rock Online Servis Branşları

  Reklam  War Rock Online Servis Branşları

  Forum Alev
  Oyuna giriş yaptığınızda, oynamak istediğiniz branşı seçmeniz gerekecek. Oyuna başladıktan sonra ölümler arasında silahlarınızı ve branşınızı istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

  Engineer

  Engineer araç ekiplerine destek görevi görür ve tüm araçları onarabilme özelliğine sahiptir. Genelde P90 ve G36C gibi tam otomatik ve seri ateş eden silahları tercih ederler.  Standard Silah Paketi
  Colt .45, MP5, Spanner  Medic


  Medicler savaş alanında yaralılara yardım rolü oynarlar. İlk yardım çantaları ile canları azalmıs oyuncuları iyileştirebilirler. UZI ve MP5 gibi hafif ve seri ateş eden tam/yarı otomatik silahları kullanmayı tercih ederler.

  Standard Silah Paketi
  Colt .45, MP5, Med Kit


  Sniper

  Sniperlar savaş alanında uzaktan keskin nişan özelliğine sahiplerdir ve düşman askerlerini çok uzak mesafelerden savaş dısı bırakabilirler. Sniperlar genellikle kendi başlarına bulunduklarından PSG-1 ve AWM gibi uzun namlulu keskin nişan tüfekleri kullanmayi tercih ederler.

  Standard Silah Paketi
  Colt .45, MP5, Med Kit


  Assault

  Ana saldırı askerleri görevi görürler. Savaş alanında en önden giden askeri bölük olarak AK-47, el tabancaları, el bombaları gibi bir çok değişik silahı kullanabilirler.  Standard Silah Paketi
  Colt .45, K2, K400 frag grenade


  Heavy Trooper

  Heavy Trooperlar düşman araçlarını yok etme rolünde çok etkili bir branşdır. Roket atarları, anti-vehicle mine, ve minigunları ile uzak meshafeden düsman yer, hava ve kara araclarını yok edebilirler.

  Standard Silah Paketi
  Colt .45, Panzerfaust, TMA-1A landmine

 2. 2
  Hkncnknk
  Yeni Üye

  --->: War Rock Online Servis Branşları

  Reklam  Paylaşım için sağol.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi