A.Ö.F Akademik danışmanlık ders programı

+ Yorum Gönder
Öğretim ve Üniversiteler Bölümünden A.Ö.F Akademik danışmanlık ders programı ile ilgili Kısaca Bilgi
  1. siyah_in_ci
    Usta Üye
    Reklam

    A.Ö.F Akademik danışmanlık ders programı

    Reklam



    A.Ö.F Akademik danışmanlık ders programı

    Forum Alev
    AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ
    AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ
    DERS PROGRAMI


    iL ADI "A" HARFİ

    İLİ : ADANA
    YER : Çukurova Üniversitesi İ.İ.B.F.



    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 09:00
    Genel Matematik Cumartesi 11:00
    İktisada Giriş Cumartesi 13:00


    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 11:00
    İstatistik Cumartesi 09:00
    İktisat Teorisi Cumartesi 13:00


    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 13:00
    Finansal Yönetim Cumartesi 11:00
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 15:00
    İngilizce Cumartesi 17:00
    ************************************************** *

    İLİ : ADIYAMAN
    YER : Adıyaman Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi



    1. SINIF
    Genel Muhasebe Çarşamba 19:30
    Genel Matematik Salı 19:30
    İktisada Giriş Salı 17:30

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazartesi 19:30
    İstatistik Pazartesi 17:30
    İktisat Teorisi Perşembe 17:30


    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Çarşamba 17:30
    Finansal Yönetim Perşembe 19:30
    Türk Vergi Sistemi Salı 17:30
    İngilizce Perşembe 17:30
    ************************************************** *****

    İLİ : AFYONKARAHİSAR
    YER : Kocatepe Üniversitesi İ.İ.B.F. Ahmet Necdet Sezer Kampusu

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 12:00
    Genel Matematik Cumartesi 14:00
    İktisada Giriş Cumartesi 10:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 12:00
    İstatistik Pazar 14:00
    İktisat Teorisi Pazar 10:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 10:00
    Finansal Yönetim Cumartesi 12:00
    Türk Vergi Sistem Pazar 12:00
    İngilizce Pazar 10:00
    ************************************************** ******

    İLİ : AKSARAY
    YER : Aksaray Üniversitesi MYO

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 11:00
    Genel Matematik Cumartesi 09:00
    İktisada Giriş Pazar 09:00


    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 09:00
    İstatistik Pazar 09:00
    İktisat Teorisi Pazar 11:00


    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 11:00
    Finansal Yönetim Pazar 11:00
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 09:00
    İngilizce Pazar 13:00
    **********************************************

    İLİ : ANTALYA / ALANYA
    YER : Akdeniz Üniversitesi Alanya İşletme Fakültesi

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 11:00
    Genel Matematik Pazar 15:00
    İktisada Giriş Pazar 09:00


    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 09:00
    İstatistik Pazar 13:00
    İktisat Teorisi Pazar 11:00


    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazar 13:00
    Finansal Yönetim Pazar 11:00
    Türk Vergi Sistemi Pazar 09:00
    İngilizce Pazar 15:00
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    İLİ : ANTALYA / MERKEZ
    YER : Akdeniz Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Çarşamba 18:30
    Genel Matematik Salı 18:30
    İktisada Giriş Pazartesi 18:30


    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Perşembe 18:30
    İstatistik Çarşamba 18:30
    İktisat Teorisi Salı 18:30


    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Perşembe 18:30
    Finansal Yönetim Pazartesi 18:30
    Türk Vergi Sistemi Salı 18:30
    İngilizce Çarşamba 18:30
    ****************************************
    İLİ : AMASYA
    YER : Amasya Meslek Yüksekokulu

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 11:00
    Genel Matematik Pazar 14:00
    İktisada Giriş Pazar 09:00


    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 09:00
    İstatistik Pazar 11:00
    İktisat Teorisi Pazar ??:?? ( belirlenmemiş )

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazar 09:00
    Finansal Yönetim Pazar 14:00
    Türk Vergi Sistemi Pazar 11:00
    İngilizce Pazar 16:00
    *******************************************

    İLİ : ANKARA
    YER : Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. Beşevler

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazartesi 18:30
    Genel Matematik Çarşamba 18:30
    İktisada Giriş Salı 18:30

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Salı 18:30
    İstatistik Pazartesi 18:30
    İktisat Teorisi Çarşamba 18:30

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Perşembe 18:30
    Finansal Yönetim Salı 18:30
    Türk Vergi Sistemi Çarşamba 18:30
    İngilizce Pazartesi 18:30
    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    İLİ : ANKARA
    YER : Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazartesi 18:00
    Genel Matematik Salı 18:00
    İktisada Giriş Çarşamba 18:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Salı 18:00
    İstatistik Çarşamba 18:00
    İktisat Teorisi Pazartesi 18:00


    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Salı 18:00
    Finansal Yönetim Çarşamba 18:00
    Türk Vergi Sistemi Pazartesi 18:00
    İngilizce Perşembe 18:00
    ************************************************** **

    İLİ : ARDAHAN
    YER : Ardahan Üniversitesi MYO

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 11:00
    Genel Matematik Çarşamba 18:00
    İktisada Giriş Cumartesi 09:00


    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 13:00
    İstatistik Cumartesi 11:00
    İktisat Teorisi Cumartesi 09:00


    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 13:00
    Finansal Yönetim Cumartesi 11:00
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 09:00
    İngilizce Cumartesi 15:00

    *****************************************

    İLİ : ARTVİN
    YER : Çoruh Üniversitesi MYO

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 15:00
    Genel Matematik Pazar 13:00
    İktisada Giriş Pazar 08:00


    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 13:00
    İstatistik Pazar 08:00
    İktisat Teorisi Pazar 10:00


    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazar 13:00
    Finansal Yönetim Pazar 10:00
    Türk Vergi Sistemi Pazar 15:00
    İngilizce Pazar 08:00
    *****************************************

    İLİ : AYDIN
    YER : Adnan Menderes Üniversitesi MYO

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 13:30
    Genel Matematik Pazar 09:00
    İktisada Giriş Pazar 11:00


    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 15:30
    İstatistik Pazar 11:00
    İktisat Teorisi Pazar 09:00


    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazar 13:30
    Finansal Yönetim Pazar 15:30
    Türk Vergi Sistemi Pazar 09:00
    İngilizce Pazar 11:00
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    İLİ : AYDIN / NAZİLLİ
    YER : Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 10:40
    Genel Matematik Cumartesi 12:45
    İktisada Giriş Cumartesi 09:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 09:00
    İstatistik Cumartesi 10:40
    İktisat Teorisi Cumartesi 12:45

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 10:40
    Finansal Yönetim Cumartesi 14:35
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 12:45
    İngilizce Cumartesi 09:00
    **************************************


    iL ADI "B" HARFİ

    İLİ : BALIKESİR
    YER : Balıkesir Üniversitesi Sağlık MYO

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Salı 18:00
    Genel Matematik Pazartesi 18:00
    İktisada Giriş Perşembe 18:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cuma 18:00
    İstatistik Çarşamba 18:00
    İktisat Teorisi Salı 18:00



    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Çarşamba 18:00
    Finansal Yönetim Pazartesi 18:00
    Türk Vergi Sistemi Salı 18:00
    İngilizce Perşembe 18:00
    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    İLİ :BALIKESİR / BANDIRMA
    YER : Balıkesir Üniversitesi Bandırma İ.İ.B.F.


    1. SINIF
    Genel Muhasebe Çarşamba 18:00
    Genel Matematik Perşembe 18:00
    İktisada Giriş Pazartesi 18:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazartesi 18:00
    İstatistik Çarşamba 18:00
    İktisat Teorisi Perşembe 18:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cuma 18:00
    Finansal Yönetim Pazartesi 18:00
    Türk Vergi Sistemi Çarşamba 18:00
    İngilizce Salı 18:00


    ************************************************** *****
    İLİ : BAYBURT
    YER : Bayburt Üniversitesi MYO

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 15:00
    Genel Matematik Pazar 10:00
    İktisada Giriş Pazar 13:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları YOK
    İstatistik YOK
    İktisat Teorisi YOK

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi YOK
    Finansal Yönetim YOK
    Türk Vergi Sistemi YOK
    İngilizce YOK
    ************************************************** *****

    İLİ : BİLECİK
    YER : Bilecik Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 11:15
    Genel Matematik Pazar 09:00
    İktisada Giriş Pazar 14:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 09:00
    İstatistik Pazar 14:00
    İktisat Teorisi Pazar 11:15

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazar 14:00
    Finansal Yönetim Pazar 16:15
    Türk Vergi Sistemi Pazar 09:00
    İngilizce Pazar 11:15
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    İLİ : BİLECİK / BOZÜYÜK
    YER : Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Salı 17:30
    Genel Matematik Pazartesi 17:30
    İktisada Giriş Perşembe 17:30

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Salı 17:30
    İstatistik Çarşamba 17:30
    İktisat Teorisi Pazartesi 17:30

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazartesi 17:30
    Finansal Yönetim Çarşamba 17:30
    Türk Vergi Sistemi Perşembe 17:30
    İngilizce Salı 17:30
    *********************************************

    İLİ : BOLU
    YER : Abant İzzet Baysal Üniversitesi İ.İ.B.F.


    1. SINIF
    Genel Muhasebe Perşembe 18:00
    Genel Matematik Pazartesi 18:00
    İktisada Giriş Salı 18:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Salı 18:00
    İstatistik Cuma 18:00
    İktisat Teorisi Çarşamba 18:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Çarşamba 18:00
    Finansal Yönetim Salı 18:00
    Türk Vergi Sistemi Perşembe 18:00
    İngilizce Pazartesi 18:00
    **************************************************

    İLİ : BURDUR
    YER : Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi MYO

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Çarşamba 18:00
    Genel Matematik Cuma 18:00
    İktisada Giriş Perşembe 18:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazartesi 18:00
    İstatistik Cuma 20:00
    İktisat Teorisi Perşembe 20:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazartesi 20:00
    Finansal Yönetim Çarşamba 20:00
    Türk Vergi Sistemi Salı 20:00
    İngilizce Salı 18:00
    ***********************************************

    İLİ : BURSA
    YER : BELLİ DEĞİL

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazartesi 18:00
    Genel Matematik Çarşamba 18:00
    İktisada Giriş Salı 18:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Salı 18:00
    İstatistik Çarşamba 18:00
    İktisat Teorisi Pazartesi 18:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Çarşamba 18:00
    Finansal Yönetim Perşembe 18:00
    Türk Vergi Sistemi Pazartesi 18:00
    İngilizce Salı 18:00
    ************************************************** **

    iL ADI "Ç" HARFİ


    İLİ : ÇANAKKALE
    YER : Onsekizmart Üniversitesi Eğitim Fakültesi

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazartesi 19:20
    Genel Matematik Çarşamba 19:20
    İktisada Giriş Salı 19:20

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Perşembe 19:20
    İstatistik Salı 19:20
    İktisat Teorisi Pazartesi 19:20

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Çarşamba 19:20
    Finansal Yönetim Salı 19:20
    Türk Vergi Sistemi Pazartesi 19:20
    İngilizce Perşembe 19:20
    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    İLİ : ÇANAKKALE / BİGA
    YER : Onsekizmart Üniversitesi Biga İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Perşembe 17:30
    Genel Matematik Salı 19:30
    İktisada Giriş Salı 17:30

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Çarşamba 17:30
    İstatistik Cuma 17:30
    İktisat Teorisi Salı 17:30

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Perşembe 17:30
    Finansal Yönetim Pazartesi 17:30
    Türk Vergi Sistemi Çarşamba 17:30
    İngilizce Salı 17:30
    ************************************************** **

    İLİ : ÇANKIRI
    YER : Karatekin Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Perşembe 19:00
    Genel Matematik Çarşamba 19:00
    İktisada Giriş Salı 19:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazartesi 19:00
    İstatistik Cuma 19:00
    İktisat Teorisi Çarşamba 19:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Çarşamba 19:00
    Finansal Yönetim Cuma 19:00
    Türk Vergi Sistemi Pazartesi 19:00
    İngilizce Perşembe 19:00
    *************************************************

    İLİ : ÇANKIRI
    YER : Karatekin Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Perşembe 19:00
    Genel Matematik Çarşamba 19:00
    İktisada Giriş Salı 19:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazartesi 19:00
    İstatistik Cuma 19:00
    İktisat Teorisi Çarşamba 19:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Çarşamba 19:00
    Finansal Yönetim Cuma 19:00
    Türk Vergi Sistemi Pazartesi 19:00
    İngilizce Perşembe 19:00
    ******************************************

    İLİ : ÇORUM
    YER : Hitit Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 12:00
    Genel Matematik Pazar 14:00
    İktisada Giriş Pazar 10:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 14:00
    İstatistik Pazar 12:00
    İktisat Teorisi Pazar 10:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazar 10:00
    Finansal Yönetim Pazar 14:00
    Türk Vergi Sistemi Pazar 12:00
    İngilizce Pazar 16:00
    *************************************


    iL ADI "D" HARFİ


    İLİ : DENİZLİ
    YER : Pamukkale Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 10:00
    Genel Matematik Cumartesi 12:30
    İktisada Giriş Pazar 08:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 08:00
    İstatistik Pazar 12:30
    İktisat Teorisi Pazar 10:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 15:00
    Finansal Yönetim Cumartesi 12:30
    Türk Vergi Sistemi Pazar 12:30
    İngilizce Cumartesi 10:00
    *********************************

    İLİ : DİYARBAKIR
    YER : Dicle Üniversitesi

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazartesi 17:30
    Genel Matematik Çarşamba 17:30
    İktisada Giriş Salı 17:30

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Salı 17:30
    İstatistik Çarşamba 17:30
    İktisat Teorisi Perşembe 17:30

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Perşembe 17:30
    Finansal Yönetim Çarşamba 17:30
    Türk Vergi Sistemi Pazartesi 17:30
    İngilizce Perşembe 17:30
    ******************************************

    İLİ : DÜZCE
    YER : Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 11:00
    Genel Matematik Pazar 13:30
    İktisada Giriş Pazar 09:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 13:30
    İstatistik Pazar 09:00
    İktisat Teorisi Pazar 11:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazar 11:00
    Finansal Yönetim Pazar 09:00
    Türk Vergi Sistemi Pazar 13:30
    İngilizce Pazar 15:30
    *********************************************


    iL ADI "E" HARFİ


    İLİ : EDİRNE
    YER : Trakya Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cuma 18:30
    Genel Matematik Çarşamba 18:30
    İktisada Giriş Salı 18:30

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazartesi 18:30
    İstatistik Cuma 18:30
    İktisat Teorisi Perşembe 18:30

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Salı 18:30
    Finansal Yönetim Perşembe 18:30
    Türk Vergi Sistemi Pazartesi 18:30
    İngilizce Cuma 18:30
    *****************************************

    İLİ : ELAZIĞ
    YER : Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi


    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 13:00
    Genel Matematik Cumartesi 08:30
    İktisada Giriş Cumartesi 10:30

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 08:30
    İstatistik Cumartesi 10:30
    İktisat Teorisi Cumartesi 13:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 08:30
    Finansal Yönetim Cumartesi 15:00
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 10:30
    İngilizce Cumartesi 13:00
    *********************************************

    İLİ : ERZİNCAN
    YER : Erzincan Üniversitesi MYO


    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cuma 19:00
    Genel Matematik Çarşamba 19:00
    İktisada Giriş Salı 19:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Perşembe 19:00
    İstatistik Cuma 19:00
    İktisat Teorisi Pazartesi 19:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Perşembe 19:00
    Finansal Yönetim Salı 19:00
    Türk Vergi Sistemi Pazartesi 19:00
    İngilizce Çarşamba 17:00
    *********************************************

    İLİ : ERZURUM
    YER : Atatürk Üniversitesi Anfiler Grubu-Merkezi Dershaneler

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 10:00
    Genel Matematik Pazar 10:00
    İktisada Giriş Cumartesi 13:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 10:00
    İstatistik Cumartesi 13:00
    İktisat Teorisi Pazar 13:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazar 10:00
    Finansal Yönetim Cumartesi 13:00
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 10:00
    İngilizce Pazar 13:00
    *****************************************

    İLİ : ESKİŞEHİR
    YER : Anadolu Üniversitesi Prof.Dr. Orhan Oğuz Eğitim Tesisleri

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazartesi 18:15
    Genel Matematik Çarşamba 18:15
    İktisada Giriş Salı 18:15

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Perşembe 18:15
    İstatistik Perşembe 20:15
    İktisat Teorisi Cuma 18:15

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Perşembe 20:15
    Finansal Yönetim Cuma 18:15
    Türk Vergi Sistemi Perşembe 18:15
    İngilizce Salı 18:15
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    İLİ : ESKİŞEHİR
    YER : Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazartesi 18:15
    Genel Matematik Çarşamba 18:15
    İktisada Giriş Salı 18:15

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları YOK
    İstatistik YOK
    İktisat Teorisi YOK

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi YOK
    Finansal Yönetim YOK
    Türk Vergi Sistemi YOK
    İngilizce YOK
    ******************************************

    iL ADI "G" HARFİ


    İLİ : GAZİANTEP
    YER : Gaziantep Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Salı 18:00
    Genel Matematik Cuma 18:00
    İktisada Giriş Perşembe 18:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Salı 18:00
    İstatistik Çarşamba 18:00
    İktisat Teorisi Pazartesi 18:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Perşembe 18:00
    Finansal Yönetim Salı 18:00
    Türk Vergi Sistemi Pazartesi 18:00
    İngilizce Çarşamba 18:00
    ****************************************

    İLİ : GİRESUN
    YER : Giresun Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi


    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 13:00
    Genel Matematik Cumartesi 10:00
    İktisada Giriş Cumartesi 15:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 10:00
    İstatistik Cumartesi 15:00
    İktisat Teorisi Cumartesi 13:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 15:00
    Finansal Yönetim Cumartesi 13:00
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 10:00
    İngilizce Cumartesi 08:00
    ************************************************** *
    iL ADI "H" HARFİ


    İLİ : HATAY
    YER : Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.


    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 10:30
    Genel Matematik Cumartesi 08:30
    İktisada Giriş Cumartesi 13:30

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 08:30
    İstatistik Pazar 13:30
    İktisat Teorisi Pazar 10:30

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 10:30
    Finansal Yönetim Cumartesi 13:30
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 08:30
    İngilizce Cumartesi 15:30
    **************************************
    iL ADI "I" HARFİ


    İLİ : IĞDIR
    YER : Iğdır Üniversitesi MYO

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 09:00
    Genel Matematik Cumartesi 11:00
    İktisada Giriş Cumartesi 13:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 11:00
    İstatistik Cumartesi 15:00
    İktisat Teorisi Cumartesi 13:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 09:00
    Finansal Yönetim Cumartesi 13:00
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 11:00
    İngilizce Cumartesi 15:00
    *****************************************

    İLİ : ISPARTA
    YER : Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Salı 18:00
    Genel Matematik Cuma 18:00
    İktisada Giriş Pazartesi 18:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Çarşamba 18:00
    İstatistik Pazartesi 18:00
    İktisat Teorisi Salı 18:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Perşembe 18:00
    Finansal Yönetim Salı 18:00
    Türk Vergi Sistemi Çarşamba 18:00
    İngilizce Pazartesi 18:00
    *************************************
    iL ADI "İ" HARFİ


    İLİ : İSTANBUL
    YER : Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Haydarpaşa Kampusu

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 09:00
    Genel Matematik Pazar 11:00
    İktisada Giriş Pazar 15:15

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 11:00
    İstatistik Pazar 09:00
    İktisat Teorisi Pazar 13:15

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazar 13:15
    Finansal Yönetim Pazar 09:00
    Türk Vergi Sistemi Pazar 11:00
    İngilizce Pazar 15:15
    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    İLİ : İSTANBUL
    YER : Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO Beyazıt Kampusu

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 14:00
    Genel Matematik Pazar 16:00
    İktisada Giriş Pazar 11:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 16:00
    İstatistik Pazar 11:00
    İktisat Teorisi Pazar 14:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazar 14:00
    Finansal Yönetim Pazar 09:00
    Türk Vergi Sistemi Pazar 11:00
    İngilizce Pazar 16:00
    ************************************

    İLİ : İZMİR
    YER : Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 09:00
    Genel Matematik Pazar 13:30
    İktisada Giriş Pazar 10:50

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 09:00
    İstatistik Pazar 10:50
    İktisat Teorisi Pazar 13:30

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazar 09:00
    Finansal Yönetim Pazar 13:30
    Türk Vergi Sistemi Pazar 10:50
    İngilizce Pazar 15:20
    **************************************
    iL ADI "K" HARFİ


    İLİ : KAHRAMANMARAŞ
    YER : Sütçü İmam Üniversitesi Ziraat Fakültesi-Orman Fakültesi

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Çarşamba 18:00
    Genel Matematik Salı 18:00
    İktisada Giriş Perşembe 18:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Salı 18:00
    İstatistik Çarşamba 18:00
    İktisat Teorisi Perşembe 18:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Çarşamba 18:00
    Finansal Yönetim Perşembe 18:00
    Türk Vergi Sistemi Pazartesi 18:00
    İngilizce Salı 18:00
    **************************************

    İLİ : KARAMAN
    YER : Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Çarşamba 18:45
    Genel Matematik Cuma 18:45
    İktisada Giriş Salı 18:45

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Salı 18:45
    İstatistik Çarşamba 18:45
    İktisat Teorisi Pazartesi 18:45

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazartesi 18:45
    Finansal Yönetim Salı 18:45
    Türk Vergi Sistemi Perşembe 18:45
    İngilizce Çarşamba 18:45
    **************************************

    İLİ : KARS
    YER : Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Çarşamba 17:30
    Genel Matematik Pazartesi 19:30
    İktisada Giriş Pazartesi 17:30

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Perşembe 17:30
    İstatistik Çarşamba 19:30
    İktisat Teorisi Perşembe 19:30

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Çarşamba 17:30
    Finansal Yönetim Perşembe 17:30
    Türk Vergi Sistemi Salı 19:30
    İngilizce Çarşamba 19:30
    *****************************************

    İLİ :KASTAMONU
    YER : Kastamonu Üniversitesi MYO


    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 11:30
    Genel Matematik Cumartesi 13:45
    İktisada Giriş Cumartesi 09:30

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 09:30
    İstatistik Cumartesi 13:45
    İktisat Teorisi Cumartesi 11:30

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 11:30
    Finansal Yönetim Cumartesi 09:30
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 13:45
    İngilizce Cumartesi 15:45
    ***************************************

    İLİ : KAYSERİ
    YER : Erciyes Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 09:00
    Genel Matematik Cumartesi 11:00
    İktisada Giriş Cumartesi 13:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 13:00
    İstatistik Cumartesi 09:00
    İktisat Teorisi Cumartesi 11:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 15:00
    Finansal Yönetim Cumartesi 09:00
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 13:00
    İngilizce Cumartesi 11:00
    *******************************************

    İLİ : KIRIKKALE
    YER : Kırıkkale Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazartesi 18:00
    Genel Matematik Perşembe 18:00
    İktisada Giriş Salı 18:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Salı 18:00
    İstatistik Perşembe 18:00
    İktisat Teorisi Çarşamba 18:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Salı 18:00
    Finansal Yönetim Pazartesi 18:00
    Türk Vergi Sistemi YOK
    İngilizce Çarşamba 18:00
    ******************************************

    İLİ : KIRKLARELİ
    YER : Kırklareli Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 09:00
    Genel Matematik Pazar 11:00
    İktisada Giriş Pazar 15:30

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 11:00
    İstatistik Pazar 15:30
    İktisat Teorisi Pazar 13:30

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazar 13:30
    Finansal Yönetim Pazar 11:00
    Türk Vergi Sistemi Pazar 15:30
    İngilizce Pazar 09:00
    ******************************************

    İLİ : KIRŞEHİR
    YER : Ahi Evran Üniversitesi MYO


    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 12:30
    Genel Matematik Cumartesi 10:00
    İktisada Giriş Pazar 10:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 10:00
    İstatistik Cumartesi 12:30
    İktisat Teorisi Pazar 10:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 12:30
    Finansal Yönetim Cumartesi 10:00
    Türk Vergi Sistemi Pazar 10:00
    İngilizce Cumartesi 15:00
    ******************************************

    İLİ : KİLİS
    YER : Yedi Aralık Üniversitesi MYO

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 10:00
    Genel Matematik Pazar 13:00
    İktisada Giriş Pazar 08:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 10:00
    İstatistik Pazar 13:00
    İktisat Teorisi Pazar 08:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazar 10:00
    Finansal Yönetim Pazar 08:00
    Türk Vergi Sistemi Pazar 15:00
    İngilizce Pazar 13:00
    ******************************************

    İLİ : KOCAELİ
    YER : Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Salı 18:45
    Genel Matematik Pazartesi 18:45
    İktisada Giriş Perşembe 18:45

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Çarşamba 18:45
    İstatistik Perşembe 18:45
    İktisat Teorisi Perşembe 20:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Çarşamba 18:45
    Finansal Yönetim Salı 18:45
    Türk Vergi Sistemi Perşembe 20:00
    İngilizce Salı 20:00
    *************************************************

    İLİ : KONYA
    YER : Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 13:00
    Genel Matematik Cumartesi 09:00
    İktisada Giriş Pazar 09:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 09:00
    İstatistik Cumartesi 13:00
    İktisat Teorisi Cumartesi 11:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazar 11:00
    Finansal Yönetim Cumartesi 11:00
    Türk Vergi Sistemi Pazar 09:00
    İngilizce Cumartesi 09:00
    *******************************************

    İLİ : KÜTAHYA
    YER : Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Perşembe 18:00
    Genel Matematik Pazartesi 18:00
    İktisada Giriş Cuma 18:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazartesi 18:00
    İstatistik Salı 18:00
    İktisat Teorisi Perşembe 18:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Çarşamba 18:00
    Finansal Yönetim Perşembe 18:00
    Türk Vergi Sistemi Pazartesi 18:00
    İngilizce Salı 18:00
    *******************************************
    iL ADI "M" HARFİ


    İLİ : MALATYA
    YER : İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Çarşamba 18:00
    Genel Matematik Pazartesi 18:00
    İktisada Giriş Perşembe 18:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Salı 18:00
    İstatistik Cuma 18:00
    İktisat Teorisi Pazartesi 18:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cuma 18:00
    Finansal Yönetim Pazartesi 18:00
    Türk Vergi Sistemi Salı 18:00
    İngilizce Çarşamba 18:00
    ****************************************

    İLİ : MANİSA
    YER : Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Perşembe 19:30
    Genel Matematik Çarşamba 19:30
    İktisada Giriş Pazartesi 19:30

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Salı 19:30
    İstatistik Çarşamba 19:30
    İktisat Teorisi Pazartesi 19:30

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazartesi 19:30
    Finansal Yönetim Çarşamba 19:30
    Türk Vergi Sistemi Perşembe 19:30
    İngilizce Salı 19:30
    ******************************************

    İLİ : MERSİN
    YER : Mersin Üniversitesi Sosyal Bilimler Yüksekokulu

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 11:00
    Genel Matematik Cumartesi 09:00
    İktisada Giriş Cumartesi 15:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 13:00
    İstatistik Cumartesi 11:00
    İktisat Teorisi Cumartesi 09:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 15:00
    Finansal Yönetim Cumartesi 11:00
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 09:00
    İngilizce Cumartesi 13:00
    **********************************************

    İLİ : MUĞLA
    YER : Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cuma 18:00
    Genel Matematik Perşembe 18:00
    İktisada Giriş Pazartesi 18:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Salı 18:00
    İstatistik Çarşamba 18:00
    İktisat Teorisi Perşembe 18:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Çarşamba 18:00
    Finansal Yönetim Salı 18:00
    Türk Vergi Sistemi Pazartesi 18:00
    İngilizce Perşembe 18:00
    *************************************************

    iL ADI "N" HARFİ

    İLİ : NEVŞEHİR
    YER : Nevşehir Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 13:00
    Genel Matematik Cumartesi 09:00
    İktisada Giriş Cumartesi 11:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 13:00
    İstatistik Cumartesi 11:00
    İktisat Teorisi YOK

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 09:00
    Finansal Yönetim Cumartesi 15:00
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 11:00
    İngilizce Cumartesi 13:00
    ***********************************************

    İLİ : NİĞDE
    YER : Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 13:00
    Genel Matematik Cumartesi 09:00
    İktisada Giriş Cumartesi 11:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 09:00
    İstatistik Cumartesi 13:00
    İktisat Teorisi Cumartesi 11:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 11:00
    Finansal Yönetim Cumartesi 15:00
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 13:00
    İngilizce Cumartesi 09:00
    **************************************************

    iL ADI "O" HARFİ


    İLİ : ORDU
    YER : Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 14:00
    Genel Matematik Pazar 08:00
    İktisada Giriş Pazar 12:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 08:00
    İstatistik Pazar 12:00
    İktisat Teorisi Pazar 10:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazar 10:00
    Finansal Yönetim Pazar 12:00
    Türk Vergi Sistemi Pazar 08:00
    İngilizce Pazar 14:00
    *********************************************

    iL ADI "R" HARFİ


    İLİ : RİZE
    YER : Rize Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 09:00
    Genel Matematik Cumartesi 11:00
    İktisada Giriş Cumartesi 13:30

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 11:00
    İstatistik Cumartesi 13:30
    İktisat Teorisi Cumartesi 09:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazar 09:00
    Finansal Yönetim Pazar 11:00
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 09:00
    İngilizce Pazar 13:30
    *******************************************

    iL ADI "S" HARFİ


    İLİ : SAKARYA
    YER : Sakarya Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 10:00
    Genel Matematik Cumartesi 12:00
    İktisada Giriş Cumartesi 10:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 12:00
    İstatistik Cumartesi 12:00
    İktisat Teorisi Cumartesi 14:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 14:00

    Finansal Yönetim Pazar 12:00
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 10:00
    İngilizce Pazar 14:00
    ************************************************** ******

    İLİ : SAMSUN
    YER : Ondokuzmayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 10:45
    Genel Matematik Cumartesi 12:45
    İktisada Giriş Cumartesi 09:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 12:45
    İstatistik Cumartesi 14:30
    İktisat Teorisi Cumartesi 10:45

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 14:30
    Finansal Yönetim Cumartesi 10:45
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 09:00
    İngilizce Cumartesi 12:45
    ***********************************************

    İLİ : SİNOP
    YER : Sinop Üniversitesi MYO

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Perşembe 17:30
    Genel Matematik Salı 17:30
    İktisada Giriş Çarşamba 17:30

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Çarşamba 17:30
    İstatistik Perşembe 17:30
    İktisat Teorisi Pazartesi 17:30

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazartesi 17:30
    Finansal Yönetim Salı 17:30
    Türk Vergi Sistemi Perşembe 17:30
    İngilizce Çarşamba 17:30
    **********************************************

    İLİ : SİVAS
    YER : Cumhuriyet Üniversitesi

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Salı 17:30
    Genel Matematik Pazartesi 17:30
    İktisada Giriş Cuma 17:30

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Salı 17:00
    İstatistik Çarşamba 17:30
    İktisat Teorisi Perşembe 17:30

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazartesi 17:00
    Finansal Yönetim Cuma 17:00
    Türk Vergi Sistemi Perşembe 17:00
    İngilizce Cumartesi 10:00
    *********************************************

    iL ADI "Ş" HARFİ


    İLİ : ŞANLIURFA
    YER : Harran Üniversitesi MYO

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 08:00
    Genel Matematik Cumartesi 13:00
    İktisada Giriş Cumartesi 10:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 10:00
    İstatistik Cumartesi 13:00
    İktisat Teorisi Cumartesi 08:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 10:00
    Finansal Yönetim Cumartesi 08:00
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 13:00
    İngilizce Cumartesi 15:00
    ********************************************

    iL ADI "T" HARFİ

    İLİ : TEKİRDAĞ
    YER : Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 13:30
    Genel Matematik Pazar 09:00
    İktisada Giriş Pazar 11:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 15:30
    İstatistik Pazar 11:00
    İktisat Teorisi Pazar 13:30

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazar 13:30
    Finansal Yönetim Pazar 15:30
    Türk Vergi Sistemi Pazar 11:00
    İngilizce Pazar 09:00
    **********************************************

    İLİ : TOKAT
    YER : Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Çarşamba 18:00
    Genel Matematik Salı 18:00
    İktisada Giriş Perşembe 18:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Salı 18:00
    İstatistik Cuma 18:00
    İktisat Teorisi Pazartesi 18:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazartesi 18:00
    Finansal Yönetim Çarşamba 18:00
    Türk Vergi Sistemi Perşembe 18:00
    İngilizce Cuma 18:00
    ******************************************

    İLİ : TRABZON
    YER : Karadeniz Teknik Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Salı 17:30
    Genel Matematik Cuma 17:30
    İktisada Giriş Çarşamba 17:30

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Perşembe 17:30
    İstatistik Pazartesi 17:30
    İktisat Teorisi Çarşamba 17:30

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Perşembe 17:30
    Finansal Yönetim Çarşamba 17:30
    Türk Vergi Sistemi Pazartesi 17:30
    İngilizce Salı 17:30
    ******************************************

    iL ADI "U" HARFİ


    İLİ : UŞAK
    YER : Uşak Üniversitesi MYO

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Çarşamba 19:00
    Genel Matematik Pazartesi 19:00
    İktisada Giriş Salı 19:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Perşembe 19:00
    İstatistik Cuma 19:00
    İktisat Teorisi Çarşamba 19:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Perşembe 19:00
    Finansal Yönetim Pazartesi 19:00
    Türk Vergi Sistemi Salı 19:00
    İngilizce Cuma 19:00



    iL ADI "V" HARFİ

    İLİ : VAN
    YER : Yüzüncüyıl Üniversitesi İ.İ.B.F.



    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazar 10:00
    Genel Matematik Pazar 08:00
    İktisada Giriş Pazar 13:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Pazar 08:00
    İstatistik Pazar 1300
    İktisat Teorisi Pazar 10:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Pazar 08:00
    Finansal Yönetim Pazar 13:00
    Türk Vergi Sistemi Pazar 10:00
    İngilizce Pazar 15:00



    iL ADI "Y" HARFİ


    İLİ : YOZGAT
    YER : Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Cumartesi 11:15
    Genel Matematik Cumartesi 09:30
    İktisada Giriş Cumartesi 13:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 13:00
    İstatistik Cumartesi 09:30
    İktisat Teorisi Cumartesi 11:15

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Cumartesi 11:15
    Finansal Yönetim Cumartesi 09:30
    Türk Vergi Sistemi Cumartesi 13:00
    İngilizce Cumartesi 14:45


    iL ADI "Z" HARFİ


    İLİ : ZONGULDAK
    YER : Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.

    1. SINIF
    Genel Muhasebe Pazartesi 18:00
    Genel Matematik Çarşamba 18:00
    İktisada Giriş Cuma 18:00

    2. SINIF
    Muhasebe Uygulamaları Salı 18:00
    İstatistik Cuma 18:00
    İktisat Teorisi Çarşamba 18:00

    3. SINIF
    Maliyet Muhasebesi Perşembe 18:0
    Finansal Yönetim Çarşamba 18:00
    Türk Vergi Sistemi Pazartesi 18:00
    İngilizce Salı 18:00






  2. Alev
    Özel Üye

    A.Ö.F Akademik danışmanlık ders programı Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder

Hızlı Cevap Hızlı Cevap


:
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi