İletişim sayfası için php kod lazım?

+ Yorum Gönder
Webmaster ve Sorunlarınız ve İstekleriniz Bölümünden İletişim sayfası için php kod lazım? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  fatihbeyc
  Yeni Üye
  Reklam

  İletişim sayfası için php kod lazım?

  Reklam  İletişim sayfası için php kod lazım?

  Forum Alev
  arkadaşlar iletişim sayfasını yaptım ancak göndere basıldığında ziyaretçinin mesajını gelemsdi için bir asp veyua php kod ve dosya gerekliymiş mesjların alınacağı bir yer bunun hakkında lütfen b,ilgi verirmsiniz yardım edermsiniz 2. 2
  Bera
  Üye

  --->: iletişim sayfası için php kod lazım?

  Reklam  Öncelikle forms to go programını bu adresten indirebilirsiniz.

  http://www.bebosoft.com/downloads/fo.../FormsToGo.exe

  Programı ilk açıktan sonra Edit > Preferences kısmını açın, HTML kısmından submit, reset, image seçeneklerini seçin, email kısmından Europe olan yerleri turkish yapın, script kısmından success pageyi yollandi.html error pageyide hata.html yapın ve ok tuşuna basıp programı kapatıp tekrar açın.

  Dreamweaver ile hazırlamış olduğumuz iletişim sayfasını Forms to go programını açıp CTRL+ L tuşuna basarak açıyoruz. ( bu işlemi File > Load Html from file kısmından da yapabilirsiniz.).

  İletişim sayfamızı forms to go programı ile açıktan sonra editboxların başlıkları programda gözükecek, Do not validate yazan kısımların yanındaki aşağıya doğru olan ok işareti ile Existent value yi seçiyoruz bu işlemle o kutuların boş geçilmemesini sağlıyoruz, mesela kişi e-posta kısmını boş bırakırsa hata verecektir ve form yollanmayacaktır.

  Bu işlemlerden sonra CTRL+1 yada Settings > Email to Form’s owners ı seçerek ayaralamalara devam ediyoruz, açılan pencerde from yazan kısmında generic yazıyor onu mail yapıyoruz, aşağıda simple user domaini seçiyoruz + tuşuna basıp e-posta adresimizi yazıoyurz sonra e-mail body kısmından subjecte konuyu yazıyoruz iletişim formu yazabilirsiniz aşağıdan encoding turkish yapın ve ok tuşuna basın , hata.html ve yollandi.html sayfasınıda hazırladıktan sonra formumuzu deniyebilirsiniz. Bilgi Portal
+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi