Tarayıcı Ayarları

+ Yorum Gönder
Webmaster ve Sorunlarınız ve İstekleriniz Bölümünden Tarayıcı Ayarları ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  denizci
  Yeni Üye
  Reklam

  Tarayıcı Ayarları

  Reklam  Tarayıcı Ayarları

  Forum Alev
  Frotpage ile düzenlediğim ve ekim ayından itibaren yayında olan web sitem kendi bilgisayarımda, ulaşabildiğim tanıdıklarımın bilgisayarlarında, denediğim bir çok internet kafede sorunsuz çalışıyor.
  Dün bir kişi telefonla arayarak görüntülerin üst üste olduğu, tabloların yarım gözüktüğü, netice itibari ile görüntünün her sayfada bozuk olduğunu bildirdi.
  Bendeki bilgisayarda bir hata gözükmediği için tekrar internet kafeleri dolaştım yine hatasız çalışıyor, webhosting hizmeti aldığım firmayı aradım oradada hiç bir sorun yok.
  Ancak gerçek şu ki bana ulaşabilen kişinin bilgisayarında çalışmıyor, keza bir bilgisayarda hata varsa başkalarında da vardır veya olabilir.
  Bu durumda frontpage ayarlarındamı bir sorun vardır yoksa kullanıcının tarayıcı ayarlarındamı bir ayarsızlık vardır.
  Çaresi nedir? Ne Yapmalıyım?
  Konunun uzmanlarından yardım rica eder ilgilenecek her kişiye şimdiden şükranlarımı sunarım.
  Saygılarımla 2. 2
  KemaaLL
  Emekli

  --->: Tarayıcı Ayarları

  Reklam  bence yaptığınız siteleri firefox,opera gibi farklı tarayıcılarla önizleme yapın..internet explorere göre düzgün olan siteler diğer tarayıcılarda sorun yaratıyor olabilir.. şuanda css kullanan birçok site bunu aşmış görünüyor.kullanmayan site tasarımlarıda mevcut tabiki.. ama bu sorunu aşmanın yolu siteyi yaparken farklı tarayıcılarda
  farklı ekran çözünürlükleri kullanarak kontrol etmekten geçer..+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi