Web master programları

+ Yorum Gönder
Webmaster ve Sorunlarınız ve İstekleriniz Bölümünden Web master programları ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  yozkas
  Üye
  Reklam

  Web master programları

  Reklam  Web master programları

  Forum Alev
  arkadaşlar ben amatörce bir site hazırladım ve onunla haşır neşir oluyorum. siteyi frontpage ile yaptım. web sayfaları yaparken bize yardımcı olabilecek programların isimleri ve bunların ne işe yaradığını size zahmet yazabilir misiniz. çeşitli flash, gif, grafik, yada daha farklı şeyler yapmada kullana bileceğimiz programlar. yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim 2. 2
  KemaaLL
  Emekli

  --->: web master programları

  Reklam  Adobe Dreamweaver = frontpage den kat kat üst seviyede daha pro. bir programdır.frontpage le yapılamayacak bir çok işlemi yapmanıza olanak sağlayacaktır.

  Adobe Photoshop , Fireworks = sitenizin sadece yazı çerçevelerden olmayacağını düşünürsek grafik tasarımında profesiyonel programlara ihtiyaç vardır.Bu iki program büyük ölçüde bu isteği karşılar. iki programda vazgeçilmezlerim arasındadır.

  Adobe Flash = Şuan bu seviyeye ulaşamasamda ustalaşmayı ençok istediğim programların başında gelmekte.Birçok flash animasyon arkasında bu programı görmek kaçınılmaz.

  bakıldığında çok profesiyonel programlar önerdiğim görülmekte.ama bu işlerde bu programlarla sağlıklı şekilde olmakta.çok basit programlarla ancak belli bir noktaya kadar gidilebiliyor.mutlaka pro. şeyler gerekmekte.

  basit olarak bir renk kodu göstericisi bir program bile birçok webmasterin hayatını kolaylaştırır.neyin işinize göre olduğunu ancak deneyerek öğrenebilirsiniz.ama yinede profesiyonel programlar ufak tefekte olsa alışmanız fazlasıyla yararınıza olur. 3. 3
  yozkas
  Üye
  NEOXI kardeş önerilerin için teşekkürler+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi