Call of cuthulhu bilenler acill yardım

+ Yorum Gönder
Diğer Araçlar ve Soru ve Sorunlarınız Bölümünden Call of cuthulhu bilenler acill yardım ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  tayhan
  Üye
  Reklam

  Call of cuthulhu bilenler acill yardım

  Reklam  Call of cuthulhu bilenler acill yardım

  Forum Alev
  call of cuthulhu oynayan arkadaşların dikkatine ben bu oyunu bir türlü anlamadım ilk bölümü geçiyorum ama ikince bölümde arabayla bir hotelin önüne geliyorum ve daha ileri gidemiyorum bu oyunu oynayan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim ne yapmam gerek şimdiden teşekkürler 2. 2
  babapolat
  Emekli
  Reklam  Arkadaşım en iyisi bunu indir içinde ara bulursun:

  CheatBook Database tüm mevcut oyunları destekleyen, internetteki istisnasız En Geniş oyun desteğine sahip bir hile programıdır.

  Bu program ile Bilgisayar, Playstation, Playstation 2, Playstation 3, Sega, Nintendo 64, Nintendo DS, DVD, Gameboy Advance, Gameboy Color, Xbox, Gamecube, Dreamcast, N-Gage, Super Nintendo, Sony PSP gibi birçok platformlardaki mevcut olan tüm hilelere sahip oluyorsunuz. Ayrıca 1000'e yakın sayıda detaylı ve baştan sona Oyun Çözümleri de emrinize amade oluyor.

  Eğer oyunlarda ekstra silah, yaşam ve diğer bölümlere geçmek istiyorsanız bu ücretsiz hile bankası tam size göre...

  Program içerisinde, şu anda 11.185 adet oyunun hileleri bulunuyor. Ancak bu sayı, her geçen ay, yeni oyunların çıkmasına göre, program güncellemesi yapılarak arttırılabiliyor. Oyunlar alfabetik sıraya göre sıralanıyor. Siz oyunun üzerine tıkladığınızda ilgili hileler editör penceresinde sergileniyor; bu bilgileri ister yazdırabilir, ister kaydedebilirsiniz. Arama özelliği ile listeden aramak yerine kolayca istediğiniz hileye ulaşabilirsiniz. Ayrıca kendi özel hilelerinizi de girebileceğiniz bir sistem de programda mevcut durumda.

  Programın Özellikleri :

  # Her ay dahili olarak veritabanını güncelleme desteği (Her ayın birinde yeni çıkan oyunlar için olan hileler dahili güncelleyici sayesinde innDirilip programa entegre edilebiliyor)
  # Kolaylıkla düzenlenebilen hile menüleri
  # Tam oyun çözümleri
  # Dosya ve resim desteği
  # Gelişmiş istatistik özelliği
  # Konsol hileleri desteği ( 16 farklı konsol desteği )
  # Yenilenmiş dahili hile araması özelliği
  # Tetris oyunu
  # Kısayol yöneticisi ( Hemen hemen tüm faydalı hile ve oyun siteleri )
  # Geçmiş kaydı desteği
  # Haber ve Güncelleme bildirimleri
  # Hex editörü, HTML ve Metin belgesi dönüştürücüsü gibi çeşitli ek araçlar
  # Kişisel kullanıcı veritabanları
  # Değiştirilebilir tablolar desteği
  # Eski veritabanlarını alıp kullanabilme


  Not : Program, 2006 Haziran ayı itibari ile tüm oyunların hilelerini içermektedir. Bu tarihten sonra çıkan yeni oyunlar için, program içindeki güncelleme seçeneğini kullanarak son çıkan oyun hilelerini de programınıza alıp kullanabilirsiniz.

  Editörün Yorumu : CheatBook Database 2006, tartışmasız olarak; tüm oyun ve konsol hilelerini barındırdığı ve her geçen ay yenilendiği için Oyun severlerin vazgeçilmez bir yardımcısı olacaktır. Bu alanda da diğer TÜM programlardan daha kolay kullanımlı ve daha güncel olması bakımından 5 puanı rahatlıkla haketmektedir. Eğer sıkı bir oyuncu iseniz ve oyunları bir kez de hileleri ile bitirmek isteyenlerdenseniz, bu programı size rahatlıkla öneririz.
  SLipKNoT DoWnLoaD 3. 3
  tayhan
  Üye
  teşekkürler arkadaşım eline sağlık emeğe saygı+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi