Emolar anketi herkse katılsın

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Emolar anketi herkse katılsın ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  hamster1994
  Yeni Üye


  Emolar anketi herkse katılsın

 2. 2
  ESAT
  Üye

  Cevap: emo ne demek ? biraz yardımcı olur musun? 3. 3
  computer
  Özel Üye
  Hiç yorum yapmayacağım buna karşı olan ve seven insanlar bulunuyor ancak bana karışık ve kötü bir grup geldiki sanırım yine yaptım yorum :)

  "Hardcore Punk'ın bir uzantısı olarak başlayan Emo Rock kısa zamanda, Modern Punkların ve Indie Rockerların yeni favorisi oldu, progressif gitar tonları, karmaşık şarkı yapıları, melodik ve dinamik gürültüsü ile hemen tanındı. Bir kısım ise Pop'a daha yakın durdu. Emo şarkı sözleri, oldukça kişisel, şiirsel ve biraz da itiraf havasında. Diğer Rock türlerinden biraz daha az maço. Her ne kadar "sen bunu külahıma anlat" dense de, reklam ve ticari kaygılara karşın, reklamı yapılan müziğin gerçekten duyguları yansıtamayacağı görüşündeler. Bu yüzden aynı anda hem enerjik ve mücadeleci, hem de kişisel, özel ve aşırı duygusal olmayı başarabilen bir tarz.." 4. 4
  ESAT
  Üye
  Hiç yorum yapmayacağım buna karşı olan ve seven insanlar bulunuyor ancak bana karışık ve kötü bir grup geldiki sanırım yine yaptım yorum

  "Hardcore Punk'ın bir uzantısı olarak başlayan Emo Rock kısa zamanda, Modern Punkların ve Indie Rockerların yeni favorisi oldu, progressif gitar tonları, karmaşık şarkı yapıları, melodik ve dinamik gürültüsü ile hemen tanındı Bir kısım ise Pop'a daha yakın durdu Emo şarkı sözleri, oldukça kişisel, şiirsel ve biraz da itiraf havasında Diğer Rock türlerinden biraz daha az maço Her ne kadar "sen bunu külahıma anlat" dense de, reklam ve ticari kaygılara karşın, reklamı yapılan müziğin gerçekten duyguları yansıtamayacağı görüşündeler Bu yüzden aynı anda hem enerjik ve mücadeleci, hem de kişisel, özel ve aşırı duygusal olmayı başarabilen bir tarz"
  desturrr...

  bizim zamanımızda böyle şeyler yoktu.
  bir emo diye andığımız okulumuzda erkek gibi emine bacı vardı, ona da emo diyecek erkek lazımdı ( ki bizim zamanımızda oda ender bulunurdu) :)


+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi