Kozanda eğitimin dünü, bugünü, yarını, geçmişin panoraması

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Kozanda eğitimin dünü, bugünü, yarını, geçmişin panoraması ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Kozanda eğitimin dünü, bugünü, yarını, geçmişin panoraması

 2. 2
  desert.rose
  Usta Üye

  Cevap: Kozan Eğitim-Bir Sen Yeni Hizmet Binasının Açılışını Yaptı

  Eğitim-Bir Sen kozan temsilciliği 25.12.2010 Cumartesi saat 14.30’da Göç Yolundaki yeni hizmet binasına taşınmasından dolayı açılış töreni yapıldı.
  Törene Adana şube başkanı Mehmet Sezen şube yönetimi, Kozan Belediye başkan yardımcıları Gökhan Söğüt, Ahmet Arık, İstanbul İl Turizm Müdürü Profösör Ahmet Emre Bilgili, Milli Eğitim Şube Müdürü Ümit Özalp Kunt, Kozanda bulunan kurum yöneticileri, üyeler ve misafirler katıldılar.
  Açılış töreninin ardından Muharrem ayı dolayısıyla Kozan Eğitim Bir sen İlçe Temsilcisi Ahmet Sönmez ve İlçe yönetim kurulu üyelerinin düzenlediği aşure etkinliğine geçildi.
  KozanBilgi.Net olarak Eğitim Bir Sen'e yeni hizmet binalarının hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederiz.
  Kozan Belediyesi Eski başkanı, Ecz. Mehmet AÇIKGÖZ tarafından KPSS' ye giren gençler, verilen iftar yemeğinde moral buldular. Özkanlar restorantta verilen iftar yemeğinde sınava girecek yaklaşık 100 genç, sınav öncesi verilen iftar yemeğinden memnun olduklarını ve moral bulduklarını söylediler. İftar yemeğine katılan Kozan Belediyesi Eski başkanı, Ecz. Mehmet AÇIKGÖZ: “Gençlerin bir araya gelmesi beni çok mutlu etti. Onların sınavda başarılı olmalarını diliyorum.” dedi.
  Yemeğe ülkücü gençlerin yanı sıra MHP Kozan eski başkanlarından Emin YAVUZ, MHP Kozan yönetim kurulu eski üyesi Ziraat Mühendisi Burak SÜRÜCÜ, MHP Kozan belediyesi eski meclis üyesi Halit YILMAZ ve çok sayıda davetli katıldı.29.09.2008


  KOZAN KALEÖNÜ ÖĞRENCİ YURDU’NDAN ÖSS’DE BÜYÜK BAŞARI
  23.08.2008
  Kozan halkının destekleriyle eğitimlerini sürdüren öğrencilere yurt imkânı sunarak her türlü imkânı sağlayan Kozan Kaleönü Öğrenci Yurdu ÖSS'de sınava giren 47 öğrenciden 29'unu üniversiteye yerleştirmenin gururunu yaşıyor.
  Kozan halkının katkılarıyla, eğitimlerini sürdüren öğrenciler , " Biz Kozan halkının maddi ve manevi destekleriyle başarıya ulaştık. Başarımızda pay sahibi olan ailelerimize, öğretmenlerimize ve bütün Kozan halkına teşekkür ediyoruz.” diye açıklamada bulundular. Başarılı öğrencilerin isimleri, kazandıkları üniversite ve kazandıkları bölümler sırasıyla söyledir.
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi