Osman sınavın yeni dizisi ...PUSAT...

Konu Kapatılmıştır
Sinema Köşesi ve Sinema Dünyası Bölümünden Osman sınavın yeni dizisi ...PUSAT... ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  tina_2007
  Yeni Üye
  Reklam

  Osman sınavın yeni dizisi ...PUSAT...

  Reklam  Osman sınavın yeni dizisi ...PUSAT...

  Forum Alev


  Kurtlar Vadisi,Deliyürek gibi dizilerin yaratıcısı usta yönetmen Osman Sınav önümüzdeki yayın döneminde(tahminen eylül-ekim ayları) Show TV'deekrana gelecek olan Pusat adlı diziyi Sivas ve İstanbul'da çekmeye karar vermiş..Sivaslı bir Boksör'ün hayatını konu alan dizide Haluk Piyes,Yasemin Balık başrolde oynuyor.Yönetmenliğini ise Acı Hayat dizisinin de yönetmeni olan Abdülkadir Ceylan Ede üstleniyor.Son derece heyecan veririci bu haberi bir Sivaslı olarak sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

  PUSAT NEDİR?
  Osman Sınav’ın yönetmenliğini yaptığı dizi Pusat; Yeraltı dünyası terminolojisinde "zuladaki küçük savunma silahı" anlamına geliyor dedi. Osman Sınav Pusat’ın yerli Rocky dizisi olacağını da sözlerine ekledi.
  ALİ PUSAT KİMDİR?
  Pusat; 24 yaşında… Sivas, Suşehri doğumlu… Soyadı “savaşta kullanılan zırh” manasına gelen ve bu lakapla tanınan boksör… Babası, hatırlayamayacağı kadar küçük bir yaşta onu ve annesini terk edip kayıplara karışır. Ali annesinin, yıllar sonra evlendiği üvey babası Fırat’ı bir türlü kabullenemez.
  Ali Pusat hızlı ve çok düşünmeden karar veren bir kahraman. Zaman zaman hızlı karar vermesinin bedelini ödese de bu onun tipik yapısı. En çok beslendiği kaynak hocası Selahaddin... Dünyaya genel hatlarıyla hocasının baktığı gibi bakma gayretinde.
  Şampiyonluk kürsüsüne çıkacağı gün hapishaneye girmesi onun hayatındaki en büyük dönüm noktası
  Ringde kendine has bir stille dövüşür. Önce rakibin izler, kendini savunur, zırhlanır. Sonra rakibini öğrenir ve saldırıya geçer.
  İstanbul΄a geldikten sonra bir pansiyonda yaşamaya başlar.
  Pusat Hediye’ye genç yaşlarından beri âşıktır. Pusat için Hediye΄yi vazgeçilmez kılan onun masumluğu ve narinliğidir. Pusat yıllardır hasretini çektiği “aile” özlemini, Hediye’yle evlenerek gerçekleştirme hayalini kurar. Hediye’nin güleryüzü onun aradığı sıcak ev ortamının en önemli gereklerindendir. Hediye, çiçeklerle ilgili anlattığı hikâyelerle de Pusat΄a her zaman yeni bir bakış açısı kazandırır. Bu yüzden Hediye΄ye olan bağlılığı oldukça güçlüdür.
  Hayatta iki temel hedefi şöyle özetlenebilir: Milli takıma giden yolda şampiyon olmak ve Hediye ile evlenebilmektir.
  ZAFERE GİDEN YOLDA, ÇEKİLEN ÇİLE KUTSALDIR”DİYEREK BU UĞURDA HER ŞEYİ GÖZE ALIR
  Genç boksör Ali Pusat(Haluk Piyes), şampiyonluk maçı öncesinde yaşadığı talihsiz olaylar nedeniyle hapse girer. Şampiyonluk kürsüsüne çıkacakken altı yılını hapiste geçirmeye mahkum olur.
  Yanlış bir anlaşılma yüzünden boks hocasıyla arası açılan ve sevdiği kız Hediye’yi (Yasemin Balık) de kaybeden Ali, hapisten çıktığı gün yaptığı hataları düzeltmek ve şampiyonluk yolunda mücadelesini sürdürebilmek için yepyeni bir hayata başlar. Ancak yürüdüğü namuslu yolun tam ortasında karşısına çıkan, bahis dövüşlerinin dünyasını elinde tutan Kont (Emin Boztepe), Ali’yi tekrar belanın içine çeker.
  Ali, temiz ve kirli iki dünya arasında kalır. Sevdiklerinin ve hocasının desteğiyle şampiyon olmak için çalışırken, Kont’un kendisine altın tepside sunduğu her türlü imkândan da faydalanmak ister. Pusat zorlu pek çok seçim ve mücadeleyle karşı karşıya kalır. Ve anlar ki hayatın, ringden farkı y ok. Ne kadar yumruk yerse yesin, ayağa kalkmak ve yaşamaya devam etmek zorundadır.

  Kaynak....http://www.pusat.tv 2. 2
  tina_2007
  Yeni Üye

  --->: osman sınavın yeni dizisi ...PUSAT...

  Reklam  işte dizinin fragmanı
  http://vdo.mynet.com/video/32419 3. 3
  tina_2007
  Yeni Üye
  Arkadaşlar pusat başladı...Sizde tık yok herhalde beğenmediniz.. 4. 4
  AYŞEGÜL CEMRE
  Usta Üye
  bu dizi mükemmel ya bu diziyi izlemenizi tavsiye edrim

 5. 5
  MaviAdam
  Özel Üye
  Eger Biraz Arama Yapsaydınız Görebilirdiniz Ayrıca Flood Yapmayınız Şimdilik Uyarıyorum

  Buradan Devam Ediniz http://www.yudumla.com/forum/pusat_genel-t94250.html

  Konu Kapalıdır


Konu Kapatılmıştır
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi