Onemli ipucları ve kısayollar

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Silkroad Online Bölümünden Onemli ipucları ve kısayollar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ENGİN
  Özel Üye
  Reklam

  Onemli ipucları ve kısayollar

  Reklam  Onemli ipucları ve kısayollar

  Forum Alev
  Bir deste item almak :
  Mesela 50 tane potion, yada 250 tane ok almak için, "ctrl"a basılı tutup, almak istediğiniz iteme sol tıklayın. Kasanıza hemen 50 tane potion yada 250 tane ok vs gelecektir.

  Protector'lar (kıyafet değil) :
  Bot, macro, AFK vs oyunculara karşı bir tuzaktır. 1 tane satın alın ve kasabadan dışarı çıkın. herhangi bir yaratığa 1 defa sol tıklayın ve bu arada "protector"ü skill slotlarınızdan birine yerleştirin. yaratığın ismi ekranınızın üstünde göründüğü zaman, tıpkı bir skill gibi kullanın protector'ü. Bir çeşit yaratık çıkacak ve gezinecektir. Bu bir tuzak yaratıktır ve buna saldıranın leveli kaç olursa olsun, bu tuzak, saldıranı anında öldürecektir. E tabi makrocular anında ölecektir.

  Extra Experience Kazanmak :
  Respective(each get item, each get exp) partisine katılın. partideki kişi başına, her yaratıktan %2 fazla exp alacaksınız.

  (PM) Private Message(özel mesaj / whisper) :
  "shift"e basılı tutarak bir oyuncuyu sectiginiz zaman, oyuncunun ismini yazmadan PM atabilirsiniz.

  PM'ye cevap vermek :
  Birisi size PM attığı zaman sadece "R" tuşuna basın yada mesajını gördüğünüz kişinin (mesajdaki) ismine çift tıklayın. Oyuncunun ismini yazmanıza gerek kalmaz.

  Party modları :
  --> (item distribute-exp distribute): Partideki herkes kendi experince'ını ve kendi düşürdüğü itemi alır. Avantajı ise, partideki kişi başına her yaratıktan %2 daha fazla exp alırsınız. En fazla 4 kişilik kurulabilir.
  --> (item distribute-exp share) : Partideki herkes kendi düşürdüğü itemi alır fakat, experience eşit olarak dağıtılır. (trade'e cıkan kervan partileri için idealdir) En fazla 8 kişilik kurulabilir.
  --> (item share-exp distribute) : Herkes kendi exp'ini alır fakat itemler parti üyelerine rasgele dağılır. Hiçbir avantajı yoktur. Katılmayın bu partilere.
  --> (item share-exp share) : Exp ve item otomatik olarak parti üyeleri arasında dağıtılır. Kendi arkadaşlarınızla eğlence arıyorsanız 8 kişilik kurabilirsiniz.

  -ALINTIDIR- 2. 2
  Osmanlı Torunu
  Özel Üye

  --->: Onemli ipucları ve kısayollar

  Reklam  Onemli ipucları ve kısayollar mumsema.net+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi