Unıquelerin Gecmişi Türkçe...

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Silkroad Online Bölümünden Unıquelerin Gecmişi Türkçe... ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  zafer123
  Özel Üye
  Reklam

  Unıquelerin Gecmişi Türkçe...

  Reklam  Unıquelerin Gecmişi Türkçe...

  Forum Alev
  Tiger Girl:Antik zamanlardan bu yana Troya kıyılarında yaşayan Megalopa güçlü, yırtıcı pençelere ve dev bir vücuda sahiptir. Korkunç görünümünden ötürü kendini tehdit altında hisseden biri Megalopa'ya saldırarak kendini tehlikeye atsa da, aç veya saldırıya uğrayan taraf olmadığı sürece Megalopa'nın ilgisini hiçbir şey çekmez.....

  Cerberus:Orthos ve Hades’in yönettiği Cehennemi koruyan Kerberos, Ekhidna ve Typhon’dan doğmadır, canlıların içeri girmesine ve ölülerin çıkmasına engel olur. Argonaut’lara katılan Orpheus, zehirli bir yılan tarafından öldürülen karısı Eurydice’ı kurtarmak için Cehenneme girince, Kerberos’u uyutmak için lir çalar ve geçitten geçer. Herakles, 12 görevinin sonuncusunu tamamlamak için Kerberos'u canlı yakalar ve yerin altına getirir.

  Captan Ivy:Şeytan Mezhebi'ni ve Küçük Asya'yı kontrol altında tutan bölükleri yöneten Kaptan Ivy, kana bulanmış karanlık bir geçmişe sahip kadın savaşçıdır. Düzensiz bir yaşam süren Ivy, antik bir kalıntıyla karşılaşır ve günahkar melek Seniel'i orada çakılı görür. Seniel, Ivy'yi sevgilisi Fiore olduğuna inandırarak kandırır ve ona güç verir, böylece Küçük Asya'nın kontrolü Ivy'nin eline geçer. Ivy, Şeytan Mezhebi'ni hakimiyeti altına alır ve gücünü, korsanların kontrolünü eline geçirerek artırır. İlk bakışta güçsüz bir kadın gibi görünse de kolundaki gelişmiş arbalet ve Kartal Drake ile yaptığı kıskaç saldırısı ona harikulade güç verir.

  Urıchi:Kara Hırsızların patronudur ve Tang İmparatorluğunun ünlü cesur generalidir. Buraya asi olan alt kesim yandaşlarıyla kaçmıştır ve hırsızlık yapmaktadır. Fakat bir gün Changan'a dönmeye hazır olacak ve oradakilerden intikam alacaktır.

  Isyutaru:Isyutaru, Himalaya'dan sürüldü ve kız kardeşler arasındaki ihtilaf nedeniyle, Himalaya'yı yöneten Kar Tanrısı'nın 2 kızından küçüğü olarak Karakurum'a geldi. Isyutaru nedeniyle Karakurum ölü buzulla örtülür, ölüm bölgesine çevrilir ve bu, İpek Yolu yolcuları için kötü olur.

  Lord Yarkan:Niya'nın eski lordudur. Niya İmparatorluğunun yıkılmasıyla kendisini bıçaklayarak öldürdü. Ruhunun acısı dinmedi ve gerçek dünyada gezinmeye devam etti ve Niya'nın eski onurlu günlerini özlemekte.

  Demon Shaitan:He once attempted to take revenge on Roc with the aid of an evil god but failed, now only to be controlled by and submit to Roc. He is always accompanied by the evil god, and his magic and summoning powers have transcended the power of humans. 2. Alev
  Özel Üye

  Unıquelerin Gecmişi Türkçe... Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
lord yarkan
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi