+ Yorum Gönder
Sağlık ve Şifalı Bitkiler Bölümünden Karaciğer yağlanması için bitkisel kür tedavisi İbrahim Saraçoğlu ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. Fashion
  Bayan Üye


  Karaciğer yağlanması için bitkisel kür tedavisi İbrahim Saraçoğlu

  Karaciğer yağlanması için bitkisel kür tedavisi İbrahim Saraçoğlu Forum Alev
  Sapli olarak 15 adet maydanozu blendirdan gecirelim. Uzerine yarim limon suyu ilave edelim. Yarim bardak suyu da ekledikten sonra mutfak robotunda iyice karistiralim. Bu karisimi sabah kahvaltisindan yarim saat once ac karnina tam olarak icelim. 15 gun boyunca araliksiz olarak bu karisimi taze hazirlayip sifa niyetine icelim.

  15 gunluk uygulamadan sonra kure 1 hafta ara verelim. Ara verdikten sonra tekrar 15 gun kurune baslayalim ve araliksiz olarak devam edelim. Daha sonra kurumuzu sonlandiralim. 6 ay sonra duruma gore tekrar baslayabilirsiniz. Karaciger yaglanmasina karsi sifali bir karisim olan maydanoz kuru kis asurede etkisini gostererek rahatlamanizi saglayacaktir. Yilda 3 kere tekrar edilebilecek bu kur karaciger yaglanmasini sonlandiracaktir.

 2. CANGÜLER
  Bayan Üye

  Karaciğer yağlanmalarına karşın sebzelerin bol yenmesi gerekir.Zararlı alışkanlıkların terk edilmesi ve ilaçların da azaltılması yani ezbere ilaç içmeyi bırakmak gerekir.

+ Yorum Gönder

Hızlı Cevap Hızlı Cevap


:
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi