Okuyun Bir Bebeğin Yarım Kalmış Öyküsü

+ Yorum Gönder
Ciddi Konular ve Seviyeli-Ciddi Konular Bölümünden Okuyun Bir Bebeğin Yarım Kalmış Öyküsü ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  keremy
  Üye
  Reklam

  Okuyun Bir Bebeğin Yarım Kalmış Öyküsü

  Reklam  Okuyun Bir Bebeğin Yarım Kalmış Öyküsü

  Forum Alev
  5 Ekim: Bugün var edildim. Buradayım. Varım. Müthiş bir duygu bu. Var olduğumu henüz annem ve babam bilmiyor. Bir elma çekirdeğinden bile küçüğüm. Ama ne de olsa, ben benim. Varım ya! Bu bana yetiyor. Henüz bedenim belli belirsiz, yüzüm yok ama, varlığımı ve benliğimi hissedebiliyorum. Bir kız olacağım ve baharda çiçekleri seveceğim.

  19 Ekim: Biraz büyüdüm. Kımıldamam mümkün değil. Annem henüz farkında değil ama onun kanıyla besleniyorum. Kalbini dolaşıp gelen sımsıcak kan bana geliyor. Beni sevecek bir kalbin kıpırtılarını şimdiden hissediyorum. Annem beni çok sevecek. Annem için güzel bir sürpriz olacağım.

  23 Ekim: Hiç göremediğim bir el ağzımı biçimlendirmeye başladı. Dudaklarımda onun dokunuşunu hissediyorum. Bu "el"in dokunduğu yerler dudağım damağım oluyor. Düşünün bir yıl sonra bu elin dokunduğu yerde tebessümler açacak, güleceğim. Dudağımdan ve dilimden sözler dökülecek. Herhalde önce "Anne!" diyeceğim. Anne duyuyor musun beni? Seninle konuşacağım. Sana güleceğim. Kimilerine göre hâlâ daha var değilmişim… Nasıl olur? Varım ve gülücükler sunacak dudaklarım da olmak üzere ya… Hem sonra bir ekmek kırıntısı ne kadar küçük olursa olsun yine ekmektir. Öyle değil mi anneciğim? Ah bir konuşabilsem!

  27 Ekim: Bugün pek mutluyum. İçimde tatlı bir kıpırtı başladı. Artık bir kalbim var. Kalbim atmaya başladı. Hayatım boyunca böyle atıp duracak. Sevgilerle dolduracağım kalbimi. Tıpkı anneminki gibi... Annem bedeninde iki kalbin birden atmaya başladığını bilseydi ne kadar sevinirdi! Duyuyor musun anne?

  2 Kasım: Her gün biraz daha büyüyorum. Kollarım ve bacaklarım da biçimlenmeye başladı. Hele bir büyüsün kollarım bak nasıl kucaklayacağım seni anneciğim. Şu ayaklarım da tamamlansın da, beraber çiçekli bahçemizde yürürüz. Belki birlikte okula gideriz.

  12 Kasım: Ah evet… Bunlar, bunlar ne kadar sevimli ve küçük şeyler. Aman Allah'ım parmaklarım da çıkmaya başladı. Bunlarla çiçek toplayacağım, annemin elini tutacağım, kalem tutacağım. Belki de güzel bir şiir yazacağım. Anneciğim, orada mısın? Ellerimi ellerinin arasına koymak için sabırsızlanıyorum.

  20 Kasım: Oh, nihayet.. Annem doktora gitti. Burada olduğumu öğrendi.. Yaşasın! Doktor teyze özel bir cihazla gördü beni. Ultrason diyorlarmış. Resmimi bile çekti. Sevinmiyor musun anneciğim? Seneye kalmaz kollarının arasında olacağım…

  25 Kasım: Artık babam da burada olduğumu biliyor. Fakat henüz kız olduğumun farkında değiller. Onlara sürpriz yapacağım..

  10 Aralık: Bugün yüzüm tamamlandı. Artık iki güzel gözüm, bir küçük burnum, dudaklarım ve yanağım var… Anneme benziyorum galiba…

  13 Aralık: Artık çevreme bakabiliyorum. Etrafım çok karanlık ama olsun. Yine de mutluyum. Yaşıyorum ve varım. Kısa bir süre sonra gün ışığını görebileceğim, renkleri ve çiçekleri tanıyacağım. Rüyamda gördüm. Dünyada gökkuşağı diye bir şey varmış.. Onu çok merak ediyorum.. Anneciğim, babacığım sizin yüzünüzü de göreceğim. Tanışacağız…. Mutlu olacağız. Gülüşeceğiz..

  24 Aralık: Kulaklarım daha iyi duyuyor artık. Anneciğim, senin kalbinin seslerini duyuyorum. Benim kalbimin atışlarını da sen duyabiliyor musun? Hatta sesini bile tanıyabiliyorum. Sesin ne kadar tatlı… Hiç duymadığım bir şey bu… Güzel ve sağlıklı bir kız olacağım. Kollarında uyuyacağım, yüzüne bakacağım, o tatlı sesini dinleyeceğim. Benim için ninni de söyleyecek misin anneciğim? Sen de beni özlüyorsundur mutlaka… Beni koklayacaksın.. Çok seveceksin, değil mi?

  28 Aralık: Anne burada bir şeyler oluyor. Doktor abla neden mutsuz bakıyor böyle... Sen acı çekiyor gibisin. Kalp seslerin değişti... Sustun. Benimle niye konuşmuyorsun anne? Anne… Anne… Anneciğim… Yüzümde soğuk bir şey hissediyorum. Anne, yüzümü parçalıyorlar... Anne bir şeyler yap… Anne… Kolumu çekiyorlar anne… Canım yanıyor anne... Anne… Ayaklarımı parçalıyor bu şey anne... Beni sana bağlayan damarı kopardılar anne… Anne kalbimi parçalıyorlar… Anneciğim… Anne… Anne… An…

  Kürtajınız tamamlandı hanımefendi. Geçmiş olsun !..
 2. 2
  tekkursun
  Yeni Üye
  Reklam  way bea baya ilginç güsel eline sağlık 3. 3
  karakas01
  Yeni Üye
  ya çok kötü ya çok kötü oldum ben gidip bi su içecem
  :(:(:(:(:( 4. 4
  mrtcn tkdmr
  Üye
  ya bune böyle evlenip bir karım olursa bir çocuğum olacığını öğrenirsem eğer kesinlikle ve kesinlikle o çocuğu öldürmeyeceğim anne karnında

 5. 5
  erudemud
  Üye
  kon verilmişti amam neyse emege saygı duaylım olay cok kotu:(

 6. 6
  gece görüşü
  Üye
  yaw bu kürtaj kadar saçma bir olay yok. madem istemiyorsun neden yapıyorsun yaw. nedir bu yani?? bir canı keyfinize göre alıyorsunuz. berbat bir olay.

 7. 7
  liceli21
  Özel Üye
  way vizdansız anne yavrusu ne kadar seviyormuş onu megerse annesi çocugunu öldürmüş

 8. 8
  Sevinç
  Bayan Üye
  çok acı bişey ya.insan kendi canından olan bir varlığa nasıl kıyar.katillik resmen bu..

 9. 9
  crazy_girl_13
  Üye
  ne kdr vicdansızmış yaa yazık çocuğa:(

 10. 10
  K@TLİ@M
  Üye
  çok güzel bir konu.........

 11. 11
  berrenur
  Üye

  --->: (okuyun)Bir Bebeğin Yarım Kalmış Öyküsü

  Reklam  çok güzeldi ya.. herkesin okumasını tavsiye ederim

+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi