Korkunç bir olay...

+ Yorum Gönder
Ciddi Konular ve Seviyeli-Ciddi Konular Bölümünden Korkunç bir olay... ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  sibel_cix
  Üye
  Reklam

  Korkunç bir olay...

  Reklam  Korkunç bir olay...

  Forum Alev
  İnanmak güç ama düşüncesi bile korkunç bir olay. Bir Genç cumartesi gecesi bir partiye gidiyor. Çok eğleniyor, bir kaç bira içiyor. Partiden tanıştığı bir kız ondan çok etkilenmiş görünüyor ve onu başka bir partiye davet ediyor. Hemen kabul ediyor ve diğer partinin gerçekleştiği yerde bir kaç bira daha içiyor ve daha sonra anlaşıldığı üzere birileri buna uyuşturucu veriyor. (Hangi uyuşturucu olduğu bilinmiyor.)

  Daha sonra bu Genç uyandığında içi buzla doldurulmuş bir küvette çırılçıplak olduğunu anlıyor. Hala içkinin ve uyuşturucunun etkisinde olduğunu hissediyor ve etrafına baktığında yalnız olduğunu anlıyor. Göğsüne bakıyor ve göğsünde rujla yazılmış bir kağıt olduğunu fark ediyor. Kağıtta söyle yazıyor: "112'yi ara yoksa öleceksin!".

  Küvetin yakınında bir telefon görüyor ve hemen 112'yi arıyor ama nerde olduğunu, ne içtiğini, kimlerle olduğunu bilmediğini söylüyor.Operatör hemen ona küvetten çıkmasını ve bir aynanın karsısına geçmesini söylüyor.

  Genç, göğsünde hiç bir anormallik görmüyor ama Operatör sırtına bakmasını söyleyince, sırtında 2 tane büyük yarık olduğunu fark ediyor. Bunun üzerine Operatör, onun tekrar buz dolu küvete dönmesini ve orada ambulansı beklemesini söylüyor. Daha sonra hastanede yapılan incelemeden sonra, onun 2 böbreğinin çalınmış olduğu anlaşılıyor. Her böbrek karaborsada 10.000 Dolar ediyor.(Gencin bundan haberi yok tabii.)

  Daha sonra anlaşıldığına göre : 2. parti tamamen sahte, bu ise karısan insanların çok iyi tıbbi bilgileri var ve verilen uyuşturucu eğlence amacını içermiyor. Su anda bu Genç, hastanede onu yaşamda tutan bir alete bağlanmış durumda ve hala dokularına uygun bir böbrek bekliyor.

  Bu mafya çok iyi örgütlenmiş ve finanse edilmiş durumda, profesyonellerle çalışıyor. büyük şehirlerde aktif durumda ve görünüşe göre en çok New Orleans, NewYork ve bir söylentiye göre Istanbul'da da faaliyet gösteriyor. 112 bu sucu artık tanıdığından dolayı, kişileri hemen aynaya yönlendirerek, olayın boyutunu anlamaya çalışıyor.
 2. 2
  Easy
  Güncelleme
  Reklam  RABBIM ıslah Etsin ...

  Bu Nasıl insanlıkdır ya .. İnsan bu İnsan .. Araba Parcası Yada Başka Biseyin Yedegi degil..

  RABBIM her ınsana akıl fıkır vermıs .. kimisi iyi seyler için kullanıyor fayda saglıyor..

  Kimide bunlart gibi insanların Hayatıyla oynayıp . ömrünü yok ediyor..

  Bunlar'ın Hesabını nasıl verecekler acaba ... 3. 3
  Psycho-38
  Yeni Üye
  Cook ürpetici bir olay mis! Nasil insanlar var yaa...:eek::eek::S:eek::eek:.. Annelerimiz dedikleri kadar varmis yani (hep derler ya: Sakin tanimadigin kimselerle konusma ve gezme). Artik onlara hak veriyorum (zaten veriyordum ama artik öncesinden daha fazla ;) )
  Allahim hepimizi böyleseylerden koru!
  AMIN!
+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi