Jim Carrey : Hem Müslüman,Hem Hristiyan,Hem de Budistim !..

+ Yorum Gönder
Ciddi Konular ve Seçkin Forum Bölümünden Jim Carrey : Hem Müslüman,Hem Hristiyan,Hem de Budistim !.. ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  YapRock
  Forumun Herşeyi
  Reklam

  Jim Carrey : Hem Müslüman,Hem Hristiyan,Hem de Budistim !..

  Reklam  Jim Carrey : Hem Müslüman,Hem Hristiyan,Hem de Budistim !..

  Forum Alev

  ABD'de yayin yapan CBS televizyonunun 60 dakika adli haber programina konuk olarak katilan ünlü aktör Jim Carrey dinlerle ilgili olarak ilginç açiklamada bulundu.

  Budizm, Islam ve Hiristiyanlik ile yakindan ilgili olan ve evinde ibadet için özel bir kösesi olan Carrey, "Hem Budist, hem Müslüman, hem de Hiristiyan'im. Nasil isterseniz o olurum. Hepsi sonuçta ayni anlama geliyor" diye konustu. Carrey, bütün dinlerin tanrisinin bir olduguna inandigini ve bu duygunun kendisini çok mutlu ettigini söyledi.

  Nasil beceriyor bilmem 3'ü birden olmayi. Uzlastiricilikta yeni bir boyut kazanmis oldu böylece.
 2. 2
  alaku
  Üye

  --->: Jim Carrey : Hem Müslüman,Hem Hristiyan,Hem de Budistim !..

  Reklam  Çok iyi bir oyuncu..Bu yüzden olabilir mi? Ya da kötü bir espiri anlayışı var.. 3. 3
  fecr
  Özel Üye
  Alıntı YapRock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster


  "Hem Budist, hem Müslüman, hem de Hiristiyan'im. Nasil isterseniz o olurum. Hepsi sonuçta ayni anlama geliyor" diye konustu. Carrey, bütün dinlerin tanrisinin bir olduguna inandigini ve bu duygunun kendisini çok mutlu ettigini söyledi.
  “ALLAH KATINDA DİN İSLÂM’DIR.”
  (Âl-i imran: 19)

  “Bugün size dininizi kemale erdirdim, üzerinizdeki nimetimi tamamladım ve size din olarak İslâm’ı beğendim.” buyuruyor. (Maide: 3)

  “Kim İslâm dininden başka bir din ararsa, onunki katiyyen kabul edilmeyecek ve o ahirette kaybedenlerden olacaktır.” (Âl-i imran: 85)
 4. 4
  sevenkul
  Yeni Üye
  Ne müslüman, ne hristiyan, ne de budist olan birisi ancak böyle bir cümle sarfedebilir: "Hem Budist, hem Müslüman, hem de Hiristiyan'im. Nasil isterseniz o olurum. Hepsi sonuçta ayni anlama geliyor"

+ Yorum Gönder
jim carrey müslüman oldu,  jim carrey müslüman mı,  jim carrey hristiyan mı,  jim carrey dini nedir,  jim carrey musluman mi oldu
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi