Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden?

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Sanalika Bölümünden Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  InKusTe
  Usta Üye
  Reklam

  Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden?

  Reklam  Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden?

  Forum Alev
  Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden?
  Öncelikle kullanmakta olduğunuz bir ateşduvarı (firewall) yazılımınız varsa "843" ve "4349" numaralı portlara izin veriniz.

  Birçok işyerinde güvenlik amacıyla internet bağlantılarına sınırlama getirilir. Sanalika - Eğlenceye Katıl sayfasına girebiliyorken Sanalika - Eğlenceye Katıl adresinden oyuna giremeyebilirsiniz. Bu problemi çözmek için bilgi işlem bölümündeki sistem yönetcisinden "843" ve "4349" numaralı port adreslerinin açılmasını rica edebilirsiniz.

  Sanalika'da oynamak için flash player yüklü bir internet tarayıcısı ile Sanalika - Eğlenceye Katıl adresinden internet sayfamıza girmeniz gerekmektedir. Bu esnada karakteriniz ve dünyanız ile ilgili flash dosyaları yüklenmeye başlayacaktır. Bu aşamada indirme yetkileri için uzaktaki bir sunucumuzun 843 numaralı port adresine erişmesi gerekmektedir. Oyun içindeki mesajlarınızın iletimi için de başka bir sunucumuzun 4349 numaralı port adresine erişmesi gerekmektedir. Bu yönleri ile Sanalika sıradan bir internet sayfasından daha karmaşık bir yapıya sahiptir.
 2. Alev
  Özel Üye

  Evden bağlanıyorum, işyerimden bağlanamıyorum. Neden? Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi