Rüyada Fırtına Görmek

+ Yorum Gönder
Her Telden ve Rüya Tabirleri Bölümünden Rüyada Fırtına Görmek ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  aybuke
  Usta Üye
  Reklam

  Rüyada Fırtına Görmek

  Reklam  Rüyada Fırtına Görmek

  Forum Alev
  Fırtına rüyaları kötüye yorulmaz. Bunlar pek çok şeyin değişeceğini haber verirler.

  Bu değişiklikler kaçınılmazdır. Ortalığı altüst eden bir fırtına hayatın tamamen değişeceğini açıklar. Rüyada fırtına büyük değişiklik olarak yorumlanır. Böyle bir fırtınada kaldığını gören kimse, kendisine yepyeni bir yol çizecektir.

  Fırtınadan evi uçan biri taşınır. Fırtınada her şeyin yerle bir olduğunu gören biri adeta yeniden doğar. Fırtına rüyaları kötüye yorulmaz. Bunlar pek çok şeyin değişeceğini haber verirler. Bu değişiklikler kaçınılmazdır.

  Ortalığı altüst eden bir fırtına hayatın tamamen değişeceğini açıklar. Rüyada fırtına büyük değişiklik olarak yorumlanır. Böyle bir fırtınada kaldığını gören kimse, kendisine yepyeni bir yol çizecektir. Fırtınadan evi uçan biri taşınır.

  Fırtınada her şeyin yerle bir olduğunu gören biri adeta yeniden doğar. Fırtına hastalığın ve başarısızlığın işaretidir. Bu rüya, yakın bir arkadaşınızdan ayrılacağınız anlamına da gelir. Büyük değişikliktir. Olumlu değişimdir.

  Rüyada bulunduğu yerde bir firtina koptugunu görmek, isinde veya evinde bir tatsizlik çıkacağına, firtinadan za-rar görmek, bu tartismaniz çok kötü sonuçlanacagina; firtinadan evinin çatisinin uçtugunu görmek, ev halkından birisinin ölümü ile yorumlanır.

  Rüyada fırtına büyük değişiklik olarak yorumlanır. Ortalığı altüst eden bir fırtına hayatın tamamen değişeceğini açıklar. Böyle bir fırtınada kaldığını gören kimse, kendisine yepyeni bir yol çizecektir.

  Fırtına rüyaları kötüye yorulmaz. Bunlar pek çok şeyin değişeceğini haber verirler. Bu değişiklikler kaçınılmazdır. Fırtınadan evi uçan biri taşınır. Fırtınada her şeyin yerle bir olduğunu gören biri adeta yeniden doğar.

  Rüyada fırtına büyük değişiklik olarak yorumlanır. Ortalığı altüst eden bir fırtına hayatın tamamen değişeceğini açıklar. Böyle bir fırtınada kaldığını gören kimse, kendisine yepyeni bir yol çizecektir. Fırtına rüyaları kötüye yorulmaz.


  alıntı 2. 2
  AZADE
  Bayan Üye

  Cevap: Rüyada Fırtına Görmek

  Reklam  Rüyada fırtına görmek hayatında güzel şeyler olacağını yaşamında yapacağı değişikliklerin başlangıcı olarak yorumlanır. Fırtına beraberinde fırsatları da getirir.+ Yorum Gönder
rüyada hortum oluştuğunu görmek
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi