Anti Ban Resimli Anlatım

+ Yorum Gönder
Programlar ve Programların Resimli Anlatımları Bölümünden Anti Ban Resimli Anlatım ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Hasan
  Özel Üye
  Reklam

  Anti Ban Resimli Anlatım

  Reklam  Anti Ban Resimli Anlatım

  Forum Alev
  Anti Ban Resimli Anlatım

  Programın özellikleri;

  * Sadece sitenin adresini ekleyip kolayca sitenin yasağını kaldırabilme

  * Programı sildikten sonra veya kapattıktan sonra yasaklı sitelere programa ihtiyacınız olmadan girebilme

  * Yasaklı sitelere eskisinden daha hızlı ve sorunsuz girebilme

  * Normal siteleri ekleyerek eskisinden daha hızlı ve sorunsuz girebilme (Yasaklı olmayan siteleride ekleyerek eskisinden daha hızlı ve sorunsuz girebilirsiniz)

  Yasaklanmış site ? yasaklanmış siteler örneğin siteye girince bu site mahkeme kararı ile kapatılmıştır gibi yazı çıkan veya hiçbir yazı çıkmadan açılmayan sitelerdir.
  Programın arayüzü;

  Web site kısmına sitenin adresini yazıcaksınız [Linkler sadece üyelere.... Üye ol] şeklinde ve siteadresi.com şeklinde olmak üzere hem www ile hemde www suz ekleyip izin ver tuşuna basıcaksınız örnek vermek gerekirse;

  Bu şekilde hem sitelerin yasakları kalkacak bu site mahkeme kararı ile kapatılmıştır diye yazı görmeyeceksiniz hem de eklediğiniz siteler eskisinden daha hızlı olacak.

  Not: Programın dnslerinizle bir alakası yoktur tamamen farklıdır. TreeWalk Dns programlar gibi dnslerinizi değiştirip internetinizi yavaşlatmaz ayrıca proxy ile de alakası yoktur ve tamamen yasaldır sadece yasaklı sitelere girerken ttnetin internet servis protokolü üzerinden değil direkt erişim sağlarsınız.


  ..
 2. 2
  AKBİLE
  Bayan Üye

  Cevap: Anti Ban Resimli Anlatım

  Reklam  Anti Ban Resimli Anlatım, böyle şeyler sakat işler eninde sonunda ya program bozuluyor yada bilgiayar a bişeyler oluyor en iyisi mikrosoftun orjinallerinden şaşmamak+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi