Her Türlü Video ve Fotoğraf Üzerinde Çalışma (yutube team)

+ Yorum Gönder
Programlar ve Programların Resimli Anlatımları Bölümünden Her Türlü Video ve Fotoğraf Üzerinde Çalışma (yutube team) ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  oguz05
  Üye
  Reklam

  Her Türlü Video ve Fotoğraf Üzerinde Çalışma (yutube team)

  Reklam  Her Türlü Video ve Fotoğraf Üzerinde Çalışma (yutube team)

  Forum Alev
  her-turlu-video-ve-fotograf-uzerinde-calisma-0.jpg

  Ben video üzerinde çalışmamı anlatacağım, fotoğraflar üzerinde de çalışabilirsiniz. Ben burada bir video, bir resim ve diğer aşamalarda da birer eklemeler yaptım, siz arka arkaya birkaç video, müzik, resim, efekler vb. ekleyebilirsiniz.

  her-turlu-video-ve-fotograf-uzerinde-calisma-1.gif

  Yukarıdaki resimde de görüldüğü gibi benim eklemiş olduğum 1 video, 1 resim ve 2 müzik (2 müzik yerine kendi ses kaydınızı ekleyebilirsiniz) bulunmakta, siz isterseniz çalışmanıza bunlardan birini veya hepsini seçebilirsiniz.

  her-turlu-video-ve-fotograf-uzerinde-calisma-2.gif

  Yukarıda da görüldüğü gibi bu kısımda renkler ile oynayabilirsiniz. Ben videonun eklediğim kısmına siyah beyaz bir görünüm verdim, tabi siz diğer renklenme ayarlarını seçebilirsiniz.

  her-turlu-video-ve-fotograf-uzerinde-calisma-3.gif


  Yukarıda fotoğraf eklediğim kısma bir başka videoda ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz görünümü görüntü üzerinde istediğiniz noktaya sürükleyebilir, büyültüp küçültebilirsiniz.

  her-turlu-video-ve-fotograf-uzerinde-calisma-4.gif

  her-turlu-video-ve-fotograf-uzerinde-calisma-5.gif

  Yukarıda anlattığım tüm eklemelerde eklemelerin başından veya sonundan tutarak istediğiniz kadar azaltıp, uzatabilirsiniz veya parça parça ekleyebilirsiniz. Bunlardan video ve ses uzantılı eklemeler başından veya sonundan yaptığımız azaltmalarda azalttığımız kısmı keser, eğer uzatmak istersek bunu yapamayız ancak yeniden ekleyebiliriz.  Bütün eklemelerimiz bittikten sonra eğer alt alta birçok ses eklediysek bunların birbirine karışmamasını istiyorsak alttaki resimde görünen kısma tıklayarak ses ayarlarını yapabiliriz.


  her-turlu-video-ve-fotograf-uzerinde-calisma-6.gif

  Aşağıdaki kısımda üç kısımda bulunan sesin hangisinin nerede kısıp açacağımızı yapacağımız yerdir. Videonun neresinde hangi sesin olmasını istiyorsak videonun o kısmına gelip burayı açarak istediğimiz sesi açıp diğerlerini kısabiliriz veya hepsini açıp kısabiliriz.
  Buradan çıkmak için ise (X) işaretine tıklıyoruz.

  her-turlu-video-ve-fotograf-uzerinde-calisma-7.jpg

  Bütün eklemelerimiz ve ayarlarımız bittikten sonra şimdi kayıt kısmına gelelim.


  her-turlu-video-ve-fotograf-uzerinde-calisma-8.jpg

  her-turlu-video-ve-fotograf-uzerinde-calisma-9.jpg

  her-turlu-video-ve-fotograf-uzerinde-calisma-10.jpg

  her-turlu-video-ve-fotograf-uzerinde-calisma-11.jpg

  Yukarıdaki resimdeki kayıt yeri CyberLink programı kurulurken kendisi otomatik olarak “ C ”nin içine “MyWorks” klasörü oluşturuyor. Bu klasör program içerisinde ne tür kayıp (video kayıt etmek, videodan fotoğraf çekip kayıt etmek vb.) yaparsak yapalım kendisi otomatik olarak buraya kayıt etmek istiyor tabi istersek biz bu yolu değiştirebiliriz. İşlem bittikten sonra kayıt ettiğiniz yere gidip hazırlamış olduğunuz videonuzu izleyebilirsiniz.
  not:mpeg1 olarak kaydettiğiniz videoyu youtube de format değiştirmeden upload edebilirsiniz


  Cyberlink PowerDirector v6
  192 mb

 2. 2
  AKBİLE
  Bayan Üye

  Cevap: Her Türlü Video ve Fotoğraf Üzerinde Çalışma (yutube team)

  Reklam  Her Türlü Video ve Fotoğraf Üzerinde Çalışma, bu tür çalışmlar bi yerde iyi biyerde çok sahtecilik yapılacak sakat çalışmalar ama zevkli ve eğlenceli bir uygulama+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi