+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Program Arşivi Bölümünden The KMPlayer v.2.9.3.1430 - Ücretsiz Video Oynatma Programı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Hasan
  Özel Üye

  The KMPlayer v.2.9.3.1430 - Ücretsiz Video Oynatma Programı

  The KMPlayer v.2.9.3.1430 - Ücretsiz Video Oynatma Programı Forum Alev
  The KMPlayer 2.9.3.1430 Ücretsiz Video Oynatma Programı indir


  The KMPlayer birçok medya dosya formatını oynatabilen ve destekleyen çok yönlü ve becerikli bir oynatıcı. Bu formatlar arasında VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia, QuickTime ve diğerleri var. Çok geniş bir özellik yelpazesine sahip bu program ile altyazıları düzenleyebilecek veya kontrol edebilecek, ses, video veya ekran görüntülerini birçok yol ile yakalayabileceksiniz.
  Programda bulabileceğiniz "Album" özelliği ile kendi medya albümlerinizi yaratabilecek ve yönetebileceksiniz. Favoriler, TV kartı desteği gibi bir çok benzersiz ve eşşiz özellikle donatılmış bu yazılım bilgisayarınızdaki tüm medya ihtiyacını karşılayabilecek düzeyde. Sisteminizde hiçbir codec karışıklığı yaratmak istemiyorsanız bu programı kurup artık rahatlıkla mp3lerinizi dinleyebilir, dvd filmlerinizi izleyebilir, veya HDRip, DVDRip gibi codeclerle hazırlanmış DivX, XviD videolarıda izleyebilirsiniz.
  Aynı zamanda hasarlı veya bozuk AVI dosyalarını oynatabilme gibi bir özelliğide bulunan program, paylaşırken şifrelenmiş, sıkıştırılmış müzik albümlerini (zip,rar) de oynatabiliyor.
  Skin desteği ile tamamen değiştirilebilir gelişmiş ve kullanımı kolay bir arayüze sahip bu oynatıcı, oynattığınız medya türüne göre skin değiştirebiliyor.


  The KMPlayer nerdeyse bilgisayarınızda oynatmak istediğiniz medya dosyaları için gerekli tüm decoderleri içermekte. Fakat isterseniz kendi bünyesinde barındırmadığı codecleri de external(dış) codecler ile sağlayabiliyorsunuz.
  Oynatıcının en büyük özelliklerinden biri olan hem içten hemde dıştan filtreler ile tamamen diğer decoderlerin kontrolü sağlanabiliyor. Hazır codeclerle gelen ve çoğu medya dosyasında codec yüklemesi yapmanızı gerektirmeyen bu oynatıcı aynı zamanda sistem filtreleri ile kendi filtrelerini karıştırmıyor böylece hiçbir hata veya karışıklığa yol açmıyor.


  İçerdiği Codec ve Filtreler
  • Video Decoderleri : DivX, XviD, Theora, WMV, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, VP3, VP5, VP6, H263(+), H.264(AVC1), CYUY, ASV1/2, SVQ1/3, MSVIDC, Cinepak, MS MPEG4 V1/2/3, FFV1, VCR1, FLV1, MSRLE, QTRLE Huffyuv, Digital Video, Indeo3, MJPEG, MPNG SNOW, TSCC, Dirac, VC-1, RealVideo, SMC vs.


  • Ses Decoderleri : AC3, DTS, LPCM, MP2, MP3, Vorbis, AAC, WMA, ALAC, AMR, QDM2, FLAC, TTA, IMA ADPCM, QCELP, EVRC, RealAudio vs   • 2Ch to Multi Channel expansion
   • Stream Switcher: Internal Copy/Inplace, Gabest's, Morgan

  Dosya Boyutu: 13,40 MB
  Lisans: Ücretsiz
  Platform: Windows XP/Vista
  Uninstall Seçeneği? Evet
  Limit: Yok
  Dil: İngilizce


  Şuanki Versiyon: 2.9.3.1428
  Download : İndir
  http://imgcdn.pandora.tv/pan_img/KMP/Download/beta/kmp_1430.exe
 2. 2
  OR@L
  Usta Üye
  The KMPlayer 2.9.3.1430 Ücretsiz Video Oynatma Programı indir

  The KMPlayer 2.9.3.1430.jpg

  Download:
  http://imgcdn.pandora.tv/pan_img/KMP...a/kmp_1430.exe


  --

  İlk mesaj son versiyonu için güncellendi.

 3. 3
  Small_Devil
  Özel Üye
  KMPlayer v.2.9.3.1431 Beta

  KMPlayer v.2.9.3.1431 Beta.jpg

  Size: 16.86MB

  Publisher: Visit Website


  OS: Win 9x/ME/2K/XP/2K3

  Download / İndir


 4. 4
  sasi55
  Yeni Üye
  şu an indiriyorum paylaşım için teşekkür.

 5. 5
  hell.azrail
  Üye
  tesekkur ederim kardes güzel paylasım

+ Yorum Gönder