+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Program Arşivi Bölümünden Rapid Leecher ver. 4.4 ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ROBİN
  Usta Üye

  Rapid Leecher ver. 4.4

  Rapid Leecher ver. 4.4 Forum Alev
  Rapid Leecher ver. 4.4


  RapidLeecher is the ultimate, easy to use and free software to leech links from file share service Rapidshare, you just paste the link and your download will automatically get downloaded to your desktop with maximum speeds and minimal user interaction. The free software also has support for using proxy servers so that you can download many files at the same time (using different proxy) Main Features Include : # Automated Downloading. # Auto start and system tray support. # Clipboard monitoring. # Support for sending direct link to FLASH GET & CLIPBOARD. # Silent operation mode, will sit and wait for links in system tray. # Proxy Support for simultaneous downloads and unlimited downloading. # Inbuilt Downloader with detailed static???"?s. # Full installer and uninstaller. # Simple utility. # Pleasant, easy to use interface. # Constantly Updated. # Adware & Spyware Free. # Best of All its FREE & SAFE.

  http://depositfiles.com/files/276414/rapidshare-leecher4.4.rar.html 2. 2
  kdr1965
  Yeni Üye
  sayın robin bu depostfiles tan nasıl dosya indirilir acaba yardımcı olurmusunuz.

  birde affına sığınarak yukarıdaki ingilizce anlatımın simka çevirideki karşılığını kopyaladım belki arkadaşlara faydası olur.


  yukarıdaki metnin türkçeye çevrilmiş hali..

  RapidLeecher, sondur , kullanmak için kolay ve dosya payı servisi Rapidshare 'nden sülük linklerine bedava yazılım , siz sadece, linki yapıştırırsınız ve downloadınız, maksimum hızlarla masaüstünüze ve en az kullanıcı etkileşimi indirileni otomatik olarak alır. Sizin, aynı zamanda çok dosyayı indirebildiğiniz bedava yazılımın hatta, öyle vekil sunucuları kullanma için desteği var( Farklı vekil kullanma) Ana özellikler, içerir: # otomatik indirme. # otomobil başlangıç ve sistem tepsisi desteği. # pano izlemesi. Alınmış yanıp sönmek için gönderme için doğru link gönderme için # destek & pano. # sessiz operasyon modu , oturacak ve sistem tepsisinde linkleri bekleyecek. Eşzamanlı downloadlar için # vekil destek ve sınırsız indirme. Ayrıntılı parazitle # Inbuilt Downloader???"? [ s ]. # dolu yükleyici ve program kaldırıcı. # basit araç. # hoş , arayüz kullanmak için kolay. #, sürekli güncelledi. # Adware & casus yazılım bedava. Tüm bedavasının # en iyisi & güvenli.

+ Yorum Gönder