Mirror's Edge (oyun tanıtımı)

+ Yorum Gönder
Tanıtım ve Oyun Tanıtımları Bölümünden Mirror's Edge (oyun tanıtımı) ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  sinemacrazy
  Usta Üye
  Reklam

  Mirror's Edge (oyun tanıtımı)

  Reklam  Mirror's Edge (oyun tanıtımı)

  Forum Alev


  Yapımcı: EA Digital ıllusions CE
  Dağıtıcı:EA
  Oyun motoru:Unreal engine 3 (PhysX ağırlıklı)
  Tür:FPS


  Mirror's Edge - EA Digital ıllusions CE tarafından geliştirilmiş ve EA tarafından da yayımlanmış FPS ve macera türünde bir video oyunudur. Oyun 2008 Kasımında PS3 ve Xbox 360 için piyasaya sürülmüştür. Öte yandan PC sürümü de 16 Ocak 2009'da raflarda boy göstermiştir.


  Oyun 10 Temmuz 2007'de resmen duyurulmuş ve DICE ortaklığında Illuminate Labs tarafından geliştirilen yeni ışıklandırma solüsyonu eklenmiş Unreal Engine 3 ile desteklenmiştir. Oyun gerçekçi, parlak renkli tarzı ve diğer birinci kişi nişancı bakış açısındaki video oyunlarından ayıran varil altında kayma, yuvarlanma, duvar koşusu, çıkıntılı yüzeylerde gezinti ve daha fazla harekete olanak sağlamana karşın oyun herhangi bir HUD göstergesine sahip değildir ve ekranda karakterin kolları, bacakları ve gövdesi görülebilmektedir.
  Oyun, iletişimin totaliter rejim tarafından sıkı biçimde denetlendiği bir toplumu konu almaktadır ve dolayısıyla ana karakter Faith dahil olmak üzere yoğun bir koşucu ağı hükumetin gözetiminden kaçarak mesaj iletmede kullanılmaktadırlar. Videogamer'da EA Avrupa sorumlusu Patrick Soderlund bir röportaj esnasında Mirror's Edge'ye bir devam oyununun yapım aşamasında olduğunu doğrulamıştır.


  Oynanış

  Üst düzey yapımcısı Owen O'Brien'a göre Mirror's Edge "gerilimi nakletme ve çevreyler fiziksel temas" ve henüz FPS türünde görülmemiş hareket özgürlüğünü telkin etme amacı gütmektedir. Bu sadece parkour egzersiziyle değil karakterin hareketlerine daha yakın bir biçimde kamera hareketlerinin bağlanmasıyla sağlanmaktadır, örneğin Faith koşarken hızını artırırsa söz konusu kameranın sallanma oranının da artması veya karakter yuvarlandığında yine kameranın dönmesi. 2. 2
  ÆSiя
  Özel Üye

  --->: Mirror's Edge (oyun tanıtımı)

  Reklam  Evet kendi resmi sitesinde demo tanıtım amaclı 3 bölümü vardı gerçekten güzel bir oyun+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi