Sony'nin PS3 için Kumdan Kalesi

+ Yorum Gönder
Diğer Araçlar ve Oyun Haberleri Bölümünden Sony'nin PS3 için Kumdan Kalesi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ULtRaDяagoN
  Usta Üye
  Reklam

  Sony'nin PS3 için Kumdan Kalesi

  Reklam  Sony'nin PS3 için Kumdan Kalesi

  Forum Alev
  Geçtiğimiz gün PlayStation Home servisi için Beach Resort Lounge eklentisini tanıtan Sony, Beach Resort'un reklamı için bakın ne yaptırdı.

  PSN'in (PlayStation Network) en önemli özelliklerinden olan, kullanıcıların birbirleri ile sanal ortamda tanışmalarına ve sosyalleşmelerine olanak sağlayan Home servisi, art arda gelen güncellemelerle artık daha çok mekana sahip. Bu genişleme paketlerinden en çok ilgi uyandıranı şüphesiz tanıtımı dün yapılan Beach Resort Lounge oldu.
  Beach Resort'da PSN sakinleri plaj ortamında birbirleri ile plaj voleybolu gibi oyunlar oynayıp, çeşitli partilere katılarak sanal deniz sefasının keyfini çıkarabilecek. Beach Resort Lounge'ın kısa zamanda popüler olmasını ise şüphesiz, Güney Kore'de yapılan tanıtımı sağladı. Her yıl Donghae şehrinde düzenlenen Uluslararası Kumdan Heykel Yapma Şampiyonası'nda Sony, yetenekli heykeltraşların yaptığı PS3 ve PSP heykelleri eşliğinde Beach Resort Lounge'ın tanıtımını yaptı.
 2. 2
  AKBİLE
  Bayan Üye

  Cevap: Sony'nin PS3 için Kumdan Kalesi

  Reklam  Beach Resort'da PSN sakinleri plaj ortamında birbirleri ile plaj voleybolu gibi oyunlar oynayıp, çeşitli partilere katılarak sanal deniz sefasının keyfini çıkarabiliyor+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi