FIFA 09 Görüntüler,İnceleme ve Çıkış Tarihi

+ Yorum Gönder
Diğer Araçlar ve Oyun Haberleri Bölümünden FIFA 09 Görüntüler,İnceleme ve Çıkış Tarihi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  enesao61
  Üye
  Reklam

  FIFA 09 Görüntüler,İnceleme ve Çıkış Tarihi

  Reklam  FIFA 09 Görüntüler,İnceleme ve Çıkış Tarihi

  Forum Alev
  Futbol macerası kaldığı yerden devam ediyor. FIFA tutkunlarının merakla beklediği FIFA 09 sonbahar gibi piyasada olacağa benziyor. İlk çıkış olarak platform ayırt etmeyecek olan FIFA PS3, PC, PS2, Xbox 360, Nintendo Wii ve el konsolları PSP ve DS oyuncularının yüzünü güldürecek.

  Yeni oyun 250′nin üzerinde yenilik içerecek. Bunlar arasından en dikkat çekenler ise yeni animasyon teknolojisi ile şutların ve pasların daha gerçekçi tepkilerle atıldığı oyunda ayrıca daha hızlı ve kontrollü top sürüşleri de oyuncuları beklediği. Başka bir sevindirici özellik ise FIFA 09 ile ilk defa oyun motoruna müdahale ederek takım stratejisi üzerinde tam kontrol sağlamanın mümkün olacağı. Eğer FIFA 09 böyle olursa uykusuz geçirecek çok gece var demektir.

  Bu güzel oyunu bizlerle buluşturan Electronic Arts’ın belirttiğine göre FIFA 09′un PC versiyonun grafikleri oldukça gelişmiş ve yeni nesil PC’lerin tüm nimetlerinden faydanalacak.Çok gerçekçi bir oynanışa sahip olacak oyunun PC versiyonunda yıldız oyuncuların modellemesi foto-gerçekçi kalitede olacak. Zaten bundan önceki oyunlarda yüzler gerçekçi olmaya başlamıştı. Büyük ihtimalle FIFA 09′da bu görsel şölen tamamiyle gerçekçi bir hal alacağa benziyor. Aşağıdaki videoda futbolcuların nasıl göründüğüne bakabilirsiniz.

  Tüm bu özellikler yetmez diyen EA Sports mühendisleri FIFA 09′da dört yeni yetenek hareketiyle Ronaldinho tarzı şık hamlelerin sayısının 32′ye çıkartacaklar. Wii’ye özel olarak da ünlü oyuncuların Mii benzerleriyle oynama imkanı sunulacak. Bu arada bizden duymuş olmayın EA Sports’un yapmış olduğu açıklamaya göre oyun 14 Ekim 2008 gibi piyasada olacakmış… 2. 2
  >>ThE MuMy<<
  Üye

  --->: FIFA 09 Görüntüler,İnceleme ve Çıkış Tarihi

  Reklam  süper miş 2009 paylaşım için tşkler 3. 3
  seboist_rock
  Üye
  gerçekten çok güzelmiş paylaşım için sağol+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi