Half Life Episode 3 Yapımda

+ Yorum Gönder
Diğer Araçlar ve Oyun Haberleri Bölümünden Half Life Episode 3 Yapımda ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  elifizmir
  Özel Üye
  Reklam

  Half Life Episode 3 Yapımda

  Reklam  Half Life Episode 3 Yapımda

  Forum Alev
  Half Life Episode 3 Yapımda  Her ne kadar PS3'e henüz çıkmasa da Orange Box piyasaya sürüldü ve şu aralar 360 ve PC sahipleri oyunu yalayıp yutmuştur heralde. Orange Box'ı da tüketen arkadaşlar şimdi gözlerini Half Life 2 serisinin son halkasını oluşturacak Epiosde 3'e dikmişlerdir. Peki bu Episode 3 nasıl olacak?

  Valve'den David Speyrer konuyla ilgili ufak bir açıklamada bulunmuş. Diyor ki: "Episode 1'de yaptığımızın aksine Episode 2'de sıradaki bölümle ilgili (yani Episode 3) bir trailer bulunmuyor. Sebebi de henüz ağır bir şekilde yapım aşamasında olan bir projeyle ilgili bir trailer yapmanın gerçekten zor olması."

  Speyrer ek olarak: "Episode 1 ile yayımladığımız Episode 2 videosu ile, Episode 2'nin son hali kıyaslandığında arada bazı ciddi farklılıklar var." diyor. Son olarak da Episode 3 için çok özel şeyler yapmaya çalıştıklarını belirtiyor.
  Half Life serisi gerçekten de kendini ispat etmiş bir seri oldu. Episode 3'ün gerçekten de sağlam bir finalle bitip hepimizin hafızalarına köklü bir şekilde kazınmasını diliyoruz...Oyunun 2008'in son çeyreğinde bizlerle olacağı internete sızan haberler arasında ama bana bu oyunu rahat 2 sene bekleriz gibi geliyor.Çünkü Half Life 2 'nin çıkması yılan hikayesine dönmüştü.
 2. 2
  AKBİLE
  Bayan Üye

  Cevap: Half Life Episode 3 Yapımda

  Reklam  İlk piyasaya sürülme tarihi: 1 Haziran 2006 yıldır Half-Life 2: Episode One, Valve Corporation tarafından geliştirilen birinci şahıs nişancı oyunudur . 2004'te yayımlanan Half-Life 2'nin birinci devam bölümüdür+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi