Kıvanç ve Beren Yeni Dizide Buluşuyor !

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Magazin - Dedikodu Bölümünden Kıvanç ve Beren Yeni Dizide Buluşuyor ! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Sevinç
  Bayan Üye
  Reklam

  Kıvanç ve Beren Yeni Dizide Buluşuyor !

  Reklam  Kıvanç ve Beren Yeni Dizide Buluşuyor !

  Forum Alev
  Kıvanç ve Beren yeni dizide buluşuyor

  Hatırla Sevgili’nin Yasemin’i Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ, birlikte yeni bir dizide rol alacaklar.  Ay Yapım, yeni sezonda Yaprak Dökümü ve Dudaktan Kalbe’den sonra Halit Ziya Uşaklıgil’in romanından diziye uyarlanacak olan ’Aşk-ı Memnu’yu çekmeye hazırlanıyor.

  Televizyon Gazetesinin haberinde Ağustos ayında çekimlerine başlanması planlanan dizinin başrolünde, sezonun iddialı yapımları arasında yer alan Hatırla Sevgili dizisinden Beren Saat ile Menekşe ile Halil dizisinden Kıvanç Tatlıtuğ oynayacak.

  Dizi, Dudaktan Kalbe ve Yaprak Dökümü’nde olduğu gibi günümüze uyarlanmış haliyle ekranlara gelecek. Dizinin diğer oyuncuları arasında Nebahat Çehre, Selçuk Yöntem ve Zerrin Tekindor da yer alacak.

  Dizinin senaristleri ise Yaprak Dökümü, Menekşe ile Halil ve Dudaktan Kalbe dizilerinin senaristleri Melek Gençoğlu ve Ece Yörenç.

  Dizinin çekileceği evlerden birisi de Rahmi Koç’un villası olacak. Özel kostümlerin hazırlandığı dizinin yönetmeni de Yaprak Dökümü dizisinin yönetmeni Mesude Erarslan.
 2. 2
  Sena
  Bayan Üye

  Cevap: Kıvanç ve Beren Yeni Dizide Buluşuyor !

  Reklam  Kıvanç ve berenin buluştuğu dizi aşkı memnu izlenme rekorlar kırmış dizinin büyük hayran kitleleri oluşmuştur.Dizi bitmesine rağmen hala tekrarları oynamakta aynı derecede çoğu kişi izlemektedir+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi