CrossOver Mac 8.0 yayımlandı

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Mac OS X Bölümünden CrossOver Mac 8.0 yayımlandı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  computer
  Özel Üye
  Reklam

  CrossOver Mac 8.0 yayımlandı

  Reklam  CrossOver Mac 8.0 yayımlandı

  Forum Alev
  CodeWeavers, Intel sistemlerde Windows yazılımlarını doğrudan Mac OS X üzerinde, Windows yüklemeye gerek kalmadan çalıştırmayı sağlayan yazılımının yeni sürümü CrossOver Mac 8.0‘ı yayımladı. Bir süredir beta aşamasında olan ve nihai olarak önceki gün yayımlanan bu sürüm, Quicken 2009, Internet Explorer 7 ve Photoshop CS2 desteğiyle geliyor. Ayrıca Office 2003, Office 2007, Outlook 2000 ve FrameMaker gibi yazılımlar için iyileştirmeler yapılmış. Çift ekran desteği, kopyala/yapıştır ve Kar Leoparı (10.6) desteği için de değişiklikler yapılmış. Tam liste şu sayfada mevcut.
  CrossOver Mac, Mac OS X 10.5 ve üzeri Intel sistemlerde çalışan, Wine tabanlı bir yazılım. Fiyatı 40$. Crossover Games’i de içeren Pro sürüm ise 70 dolar. Bir miktar kişisel bilgi vererek, tanıtım sürümünü edinmek mümkün.

  Kaynak : Macdunyasi 2. 2
  DURİE
  Bayan Üye

  Cevap: CrossOver Mac 8.0 yayımlandı

  Reklam  bu da mac os x için yapılmış ayrı bir ayrıcalık microsoft windows taki programları mac os de de kullanabilmemiz açısından en iyi programlardan bir tanesi diyebilirim ve oldukça başarılı+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi