Sevgiliye farklı sürprizler 41 adet

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 124 ... SonuncuSonuncu
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Sevgiliye farklı sürprizler 41 adet ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. siyah_in_ci
  Usta Üye
  Reklam

  Sevgiliye Farklı Sürprizler (41 Adet)

  Reklam  Sevgiliye Farklı Sürprizler (41 Adet)

  Forum Alev

  1) Romantik mum yolu

  Mumların romantik gücü tartışılmaz! Evinizin giriş kapısından başlayarak yatak odanıza kadar yere küçük, renkli mumlar yerleştirerek bir ‘mum yolu’ yaratın. Eşiniz yatağınızın kenarındaki son muma ulaştığında kendisini orada bekliyor olun.


  2) Fotoğraf sürprizi

  Birlikte çekilmiş en sevdiğiniz fotoğrafları arşivden çıkarın ve bir kolaj yapın. En güzel anlarınızdan oluşan küçük bir albüm hoş bir sürpriz olabilir.

  3) Aşkınızı çizin

  Eğer resim yapabiliyorsanız ya da çiziminiz kuvvetliyse, aşkınızı kağıda yansıtmaya ne dersiniz? İlişkinizi mutlu sonla bitiren bir çizgi roman hem sıradışı hem de eğlenceli olabilir.

  4) Mum ışığında yemek

  Belki biraz klasik, ama hala en romantik alternatiflerden biri mum ışığında bir akşam yemeği. İster bir restoranda, isterseniz en sevdiği yemeklerden oluşan bir mönü eşliğinde evde; hafif bir müzik ve bir kadeh şarap eşliğinde bu gecenin keyfini çıkarmak elinizde.

  5) Aşk kutusu

  İstediğiniz boyda bir ayakkabı kutusu edinin ve üzerini resim, yazı, fotoğraf, çiçek, vs. ile süsleyin. İçine de en sevdiği şekerlerden veya çikolatalardan doldurun. Bir de ‘sen bunlardan çok daha tatlısın’ yazılı bir kart eklemeyi unutmayın.

  6) Biraz macera

  Çılgın bir kişiliğe sahipseniz, onun işyerinde dış cephe camları silen asansöre binin. Çalıştığı kata geldiğinizde camı tıklatıp ’seni seviyorum’ yazan notu gösterin.

  7) Aşkınızı anons edin

  O gün birlikte bir mağazaya alışverişe gidin, sonra birden ortadan yok olun ve onu ne kadar çok sevdiğinizi mağazada mikrofonlar aracılığıyla anons edin. Elbette tüm bunları mağaza yetkilileriyle önceden organize etmeyi unutmayın.

  8) Aşk balonu

  Ona aldığınız hediyenin ucuna üzerinde ’seni seviyorum’ yazan kocaman bir balon bağlayıp yatak odasında yatağın üzerine koyabilirsiniz.

  9) Özel bir gece

  Uzun zamandır onunla yalnız kalamadığınızı mı düşünüyorsunuz? O zaman maddi durumunuza göre şık bir otelde bir oda ayırtın ve bu özel günün başbaşa tadını çıkarın.

  10) Şiir takvimi

  Kocaman bir takvim hazırlamaya ne dersiniz? Büyük bir kartonun üzerine tüm ayları ve günleri sıralayın. Her gün için bir sevgi sözü yazın ve üzerini minik kağıtlarla kapatın. Sevdiğinizin her gün sizi düşüneceğinden emin olabilirsiniz.

  11) Nostalji yaşatın

  Onu eski zamanlara geri götürmek ve gülümsetmek istiyorsanız, kenarda köşede unutulmuş mutlu bir çocukluk fotoğrafını büyüttürüp çerçeveletin.

  12) Başbaşa olmanın tadını çıkarın

  Bu özel günün keyfini evde çıkarmak istiyorsanız, yemeğin ardından en sevdiği oyunları hazırlayıp (kutu, iskambil, bilgisayar oyunları, tavla, satranç gibi) onu mutlu edin. Bu eğlencenin ardından da kendi ellerinizle hazırladığınız tatlı kurabiyeler eşliğinde birlikte romantik bir film seyredin ve telefonlara yanıt vermeyin.

  13) Evde piknik

  Bahar aylarında yemyeşil kırlarda piknik yapmak çok güzel olabilir. Ama bu mevsimde de imkansız değil. Salonunuzda kocaman bir alan açın ve yere bir piknik sofrası kurun. Kokulu mumlar, loş bir ışık ve romantik bir müzik ortamı daha da farklılaştıracaktır.

  14) Kendi puzzlenızı yapın

  Büyük bir kartondan kalp şekli yapın ve üzerine bir aşk sözcüğü yazın. Sonra bu kartonu dilediğiniz kadar küçük parçalara bölüp şık bir kutunun içinde ona armağan edin. Ardından bu parçaları birleştirerek puzzle yapmasını isteyin.

  15) Aşkınızı kaydedin

  Bir kaset veya CD’ye onu ne kadar sevdiğinizi ve sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatan bir konuşma kaydedip ona hediye edin

  16 )Ona özel aşk şarkısı

  Müzikle aranız iyiyse, ona aşkınızı anlatan bir şarkı yapmaya ne dersiniz? Tabii şarkıyı da kendiniz söylemek kaydıyla.

  17) Ona keyif hediye edin

  Sevdiğinizin son zamanlarda çok çalıştığını ve yorulduğunu düşünüyorsanız, belki de ona keyifli dakikalar hediye edebilirsiniz. Seçeceğiniz bir fitness center’de önce havuzda yüzeceğini, ardından saunaya gireceğini ve son olarak masajla rahatlayacağını öğrendiğinde mutlu olacağına emin olabilirsiniz.

  18) Radyodan aşk ilanı

  Sürekli dinlediği bir radyo programı varsa, ona bu program aracılığıyla da aşkınızı ilan edebilir ve şarkınızı gönderebilirsiniz. Elbette bunun organizasyonunu önceden planlamalısınız.

  19) Sade ve romantik

  İster çalıştığı işyerine, isterseniz eve; ona ‘Seni seviyorum’ notuyla göndereceğiniz tek bir kırmızı gül kalbini ısıtacaktır.

  20) Billboard’da ilan-ı aşk

  Eğer maddi durumunuz elveriyorsa, evinizin yakınlarında bir billboard kiralayın ve ona ordan aşkınızı ilan edin.

  21) Ona özel havai fişek gösterisi

  Yine maddi durumunuz elveriyorsa, onun için bir havai fişek gösterisi düzenleyebilirsiniz.

  22) Gazeteye ilan verin

  Her Sevgililer Günü’nde gazetelerde aşk ilanları yayınlanıyor. Siz de gazeteye bir ilan vererek, ona olan aşkınızı herkese duyurabilirsiniz.

  23) Aşk pastası

  Sevgililer Günü’ne özel bir pasta yapabilirsiniz. Kırmızı gıda boyası kullanarak kalp şeklinde bir pasta yapın ve üzerine krem şantı ile ’seni seviyorum’ yazın.

  24) Ona özel şiir

  Eğer gerçekten romantizm rüzgarları estirmek istiyorsanız, sevdiğiniz için bir şiir yazmayı deneyebilirsiniz. Kırmızı bir kağıda dökeceğiniz satırlardan oluşan şiiri küçük bir kalp kutuda hediye edebilirsiniz.

  25) Onun için bir parfüm yaratın

  Parfümerilerden elde edeceğiniz esans kokularıyla ona özel farklı bir parfüm yaratabilirsiniz.

  26) Sevginizi örün

  En sevdiği renklerden oluşan bir atkı veya bere örüp, soğuk kış aylarında içinin ısınmasını sağlayabilirsiniz.

  27) Şarkılarınızı kaydedin

  Sizin için özel olan bütün şarkıları bir kasete veya CD’ye kaydedin. Kapağını da birlikte çekilmiş bir fotoğrafınızla süsleyin.

  28) Arabasını süsleyin

  Arabasına çiçekler, çikolatalar ve aşk sözcüklerinin bulunduğu minik notlar yerleştirin. Sonra da bir bahane uydurup onu arabaya gönderin.

  29) Bir tekne kiralayın

  Eğer sevgiliniz denizi seviyorsa, onun için küçük bir tekne kiralayabilirsiniz. Ay ışığında yapacağınız romantik bir gezi hoş bir sürpriz olabilir. Ağların arasında bulunan bir şişe beyaz şarap ve tavuklu sandviç de bu sürprizi pekiştirebilir.

  30) Ofiste sürpriz

  İş yerindeki çekmecesine, odasının duvarlarına, sandalyesine veya dolaplarının üzerine sevgi mesajları ve küçük sürpriz hediyeler yerleştirin.

  31) Küçük bir tatil

  Eve dev bir dünya haritası alın ve en sevdiği ülkeleri kalplerle işaretleyin. Bir kalbin içine de ‘çekmeceye bak’ ya da benzeri bir not yazın. Çekmeceye de o ülkeye gitmek için iki tane uçak bileti koyun.

  32) Yatakta kahvaltı

  Belki diğer günlerde de bunu yapıyorsunuz, ama çiçekler, aşk sözlerinin bulunduğu minik kartlar ve küçük bir hediye eşliğinde bu özel günde yapılacak kahvaltı da özel olacaktır.

  33) Minik bir dost

  Eğer uzun zamandır kedi, köpek, kuş veya balık sahibi olmak istiyorsa, neden Sevgililer Günü’nde olmasın?

  34) Sahnede aşk

  Sadece ikiniz için bir tiyatro salonu kiralayın ve sahneye şık bir sofra kurun. Perde açıldığında ve garson sizi sahneye davet ettiğinde tüm salonu romantizm kaplayacaktır.

  35) Yollarına gül dökün

  Eğer bir restoranda yer ayırttıysanız, kapının girişinden masanıza kadar olan yola önceden gül döktürün ve gül yaprakları arasında ona masaya kadar eşlik edin.

  36) Posterini asın

  İkinize ait en sevdiğiniz resmi poster olacak kadar büyüttürün ve bu posteri gideceğiniz mekana asın.

  37) Aşkınızı üzerinizde taşıyın

  İkinizin resmini bir tişört üzerine bastırıp, arkasına şiir, sevginizi anlatan sözler veya tanışma hikayenizi yazdırabilirsiniz.

  38) Size özel takı

  İster başharflerinizden oluşan bir kolye ucu, isterseniz isimlerinizin yazılı olduğu bir yüzük ya da herhangi başka bir takı. Önemli olan sadece size özel olması.

  39) Aşkınızı gökyüzüne yazın

  İmkanınız varsa küçük bir uçak kiralayın ve kuyruğuna aşkınızı anlatan bir bez afiş asın.

  40) Hikayenizi yazın

  Nasıl tanıştığınızı ve onu ne kadar çok sevdiğinizi satırlara döküp bunu küçük bir kitapçık olarak bastırabilirsiniz

  41) Aşkınızı sinemada gösterin

  Birlikte gideceğiniz bir filmin sonunda romantik şarkılar eşliğinde beraber çekindiğiniz fotoğraflarınızı yayınlatabilir ve herkesin gözü önünde onu ne kadar sevdiğinizi birkez daha söyleyebilirsiniz..  Paylaş

 2. Ziyaretçi

  Cevap: Sevgiliye farklı sürprizler 41 adet

  Reklam  ama benim sevgilim çok uzakta ona ne yapabiliirm kiiiii :( 3. Ziyaretçi
  değerini bilmez aptala ne yaparsan yap yinede yaranamazsın 4. Ziyaretçi
  Kıza yaklas yaklas sonra sana ceksın hep oleler valla.kızların cogu aldatır degmez bole seylere.

 5. Ziyaretçi
  Kıza yaklas yaklas sonra sana ceksın hep oleler vallakızların cogu aldatır degmez bole seylere diyen bey seven aldatmazzzzz

 6. Ziyaretçi
  dostlar ufak ve daha sırın bır suprız yarın ıcın acıl yardım lazım ?

 7. Ziyaretçi
  seven gitmez yanlıs dusunuosunuz

 8. sonayim
  Yeni Üye
  dormeodan yeni aldım yatağı batırmaya gerek yok :D

 9. Ziyaretçi
  her kız bir değildir ben 18 yaşındayım 7 senedir aynı kişiyleyim

 10. Ziyaretçi
  paylaşım süper olmuş emeğine sağlık :)

 11. Ziyaretçi

  Cevap: Sevgiliye farklı sürprizler 41 adet

  Reklam  31 maddeyin yazan yavşak o kadar rahat yazmışki tüm ülkeye kalp koyun çektiğine gidin sikik nerden alıcaksın o parayı demiyosun

 12. Ziyaretçi
  merhaba arkadaşlar 10 gün sonra evleniyorum damat beye bir süpriz yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz ?

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 124 ... SonuncuSonuncu
sevgiliye süpriz,  sevgiliye yapılacak süprizler,  sevgiliye sürprizler,  sevgiliye yapılan süprizler,  sevgiliye yapılabilecek süprizler
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 57 kişi