İstanbul kıyamet vakti

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve İstanbul Kıyamet Vakti Bölümünden İstanbul kıyamet vakti ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  asda
  Yeni Üye
  Reklam

  İstanbul kıyamet vakti

  Reklam  İstanbul kıyamet vakti

  Forum Alev
  istanbul kıyamet vakti
  Türkiye'nin ilk çok oyunculu (MMORPG) online oyunu İstanbul Kıyamet Vakti'nde, yeraltında yaşayan canavarlar ya da saklı türler adı verilen canlılarla bir savaşta yer alıyorsunuz. Bu türün varlığı, 25 Aralık 1956'da dünyanın yörüngesi güneş sistemi dışından gelen bir asteroid kümesiyle kesiştiğinde ortaya çıkmıştı. Dünyanın her yanında büyük bir yıkım gerçekleşir ve milyonlarca insan ölürken arzın bilinmeyen derinliklerindeki türler meteorların açtığı derin yarıklardan dünyanın yüzeyine yollarını bulurlar.

  Oyundaki kör adam bu hikayeyi anlatırken, ilk kimin saldırdığını bilmediğini ancak herşeyin bir daha eski haline dönmeyecek şekilde değiştiğini söylüyor. Saklı türlerden elde edilmiş bir kitabı deşifre edebilmiş yaşlı bir dil bilimci element büyüsünü ilk kullanabilen insan olurken, saklı türlerden kimileriyle kurdukları bağlantı sonucu ruhunve doğanın güçlerini harmanlamayı öğrenen küçük bir Mevlevi topluluk, ruh büyücülerinin ilk örneğini oluşturdu.

  İstanbul Kıyamet Vakti'nde dünyanın dört bir yanında saklı türlere karşı eski usuller ile birlikte yeni keşfedilmiş güçlerin de kullanıldığı amansız savaş, yaklaşık yarım yüzyıldır devam ediyor. İstanbul'un mekanlarına taşınan bu savaşta, oyunun sitesine girip oyunu indiren herkes taraf olabiliyor. Tabii indirdiğiniz oyunu kuracağınız bilgisayarın da bazı özelliklerinin olması gerekiyor. Örneğin Pixel Shader & Vertex Shader destekli grafik kartı. (ATI Radeon 9500 veya üstü, GeForce FX 5200 veya üstü)


  http://ikvdownexe.mynet.com/istanbulkur3_0.exe 2. 2
  kralbenim
  Yeni Üye

  --->: istanbul kıyamet vakti

  Reklam  ULAŞMAYA ÇALIŞTIĞINIZ ADRESTEKİ PROGRAM, SİTEMİZDE YAYINDAN KALDIRILMIŞ veya FARKLI BİR İSİMLE YAYINLANMAKTADIR. ARADIĞINIZ PROGRAMA ALTERNATİF YAZILIMLARI YÖNLENDİRİLDİĞİNİZ SAYFADA ARAYABİLİRSİNİZ.
  link ölmüs umarrim daha sonra yeniliyebilirsiniz... 3. 3
  OR@L
  Usta Üye
  oyunun levelleri artırıldığı için yukarıdaki dosya geçersiz olduğundan kaldırılmış..

  http://istanbuloyun.mynet.com/

  oyunun resmi sitesinden son güncellenmiş halini indirebilirsiniz.. 4. 4
  ahmet34
  Üye
  Yanlış bilgi:D puhahaha

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi