Kaş Şekli Karakteri Ortaya Çıkarıyor

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Güzellik ve Makyaj Bölümünden Kaş Şekli Karakteri Ortaya Çıkarıyor ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  tontiş
  Usta Üye
  Reklam

  Kaş Şekli Karakteri Ortaya Çıkarıyor

  Reklam  Kaş Şekli Karakteri Ortaya Çıkarıyor

  Forum Alev
  Kaş Şekli ve Karekter


  Bakışlara yön veren kaşlar nasıl biri olduğumuzu söylemek için de birebir...

  Kaş tipiniz karakterinizi ortaya çıkarıyor.
  - Kaşlarınız birbirine çok yakınsa: Konsantrasyonunuz çok güçlü; duygusal anlamda da heyecanı simgeliyor, sevdiklerinizi kıskanıyorsunuz.
  - Kaşlarınız birbirinden uzaksa: Rahat bir kişiliğiniz var çok kolay hayal alemine dalıyorsunuz. Yakın ilişkileri sevmiyorsunuz.
  - Kaşlarınız yay gibiyse: Kontrol altına giremeyecek bir yapınız var. İnsanlar sizi anlamakta zorluk çekiyor. Duygusal anlamda da kendinizi ifade etmekte zorlanıyorsunuz.
  - Kaşlarınız hafif yuvarlatılmışsa: Duygusal bir kişisiniz ama zaman içinde karşılaştıklarınız sizi savunmaya da önem veren biri konumuna getirmiş. İlişki kurmakta zorlanıyorsunuz. Geçirdiğiniz zor anlar sizi daha güçlü biri yapıyor.
  - Kaşlarınız aşağıya doğruysa: Kendinizden emin değilsiniz, pesimist bir yapınız var, üstelik rahatsızsınız. Dolayısıyla hemen hemen hiçbir şeyden mutlu olmuyorsunuz.
 2. 2
  ZİREGÜL
  Bayan Üye

  Cevap: Kaş Şekli Karakteri Ortaya Çıkarıyor

  Reklam  İnsanlara baktığımız zaman onların nasıl olduğunu az çok tahmin edebiliyoruz. Yüzünden anlarım sözünü bir çok kişi kullanmaktadır. Kaç şekli ve bakışlar bunu ele vermektedir.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi