GÜçsüz cilde nane - Cilt Maskeleri

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Güzellik ve Makyaj Bölümünden GÜçsüz cilde nane - Cilt Maskeleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  avin
  Yeni Üye
  Reklam

  GÜçsüz cilde nane - Cilt Maskeleri

  Reklam  GÜçsüz cilde nane - Cilt Maskeleri

  Forum Alev
  Güçsüz Cilde Nane Maskeleri

  Probleminiz:
  Birkaç gecenin uykusuzluğu adeta cildinize yansımış. Güçsüz ve yıpranmış bir görünüm içeriyor. Cildinizden sanki yorgunluk okunuyor. En iyisi bir an önce önlem almak. Aksi durumda cilt, sağlıksız bir görünüme kavuşup kırışıklıklara davetiye çıkarabilir.

  Ne yapmalısınız?
  Öncelikle cildinizi dinlendirmelisiniz. Bunun için rahatlatıcı etkili bitkilerden yararlanın. Nane, papatya gibi. Hazırlayacağınız maskeleri haftada 1 ya da 2 kez uygulayarak cildinizi yeniden yapılandırın.

  Size uygun maske:
  20 gr taze nane yaprağını 1 çay fincanı suyla kaynatın. Ilınınca süzün. Bir elmayı soyup rendeleyin. Nane suyuna ilave edip karıştırın. Daha önceden temizlediğiniz yüz ve boynunuza masajla yedirerek sürün. 20 dakika bekleyip cildinizi yıkayın ve havlu ile kurulayın.

  Nanenin yararları:
  Fiziksel ve ruhsal yorgunluğun ilacı nane. Banyo suyuna ilave edeceğiniz bir avuç nane ile papatya derdinizin çaresi olabilir. Üstelik sıcak banyo sırasında banyonuz bu kokulu bitkilerden dolayı çok hoş kokabilir. Bitkilerin sinirler üzerinde rahatlatıcı bir etkisi de var.
 2. 2
  ZİREGÜL
  Bayan Üye

  Cevap: GÜçsüz cilde nane - Cilt Maskeleri

  Reklam  Nanenin taze ya da kuru halini kokladığımızda bile içimize huzur vermekte rahatlatmaktadır. Maske olarak yapmak ya da banyo suyuna karıştırmak güne daha iyi başlamanızı sağlayacaktır.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi