Hamilelikte giysi seçimi

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Gebelik ve Annelik Bölümünden Hamilelikte giysi seçimi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  angel-girll
  Bayan Üye
  Reklam

  Hamilelikte giysi seçimi

  Reklam  Hamilelikte giysi seçimi

  Forum Alev
  Karnınız şişmese bile belinizin kalınlaştığını hissedersiniz ve kıyafetlerinizi giymekte zorlanırsınız. Bir süre eski kıyafetlerinizi üst düğmelerinizi açık bırakarak giyebilirsiniz. Günümüzde birçok kıyafet hamilelikten sonrada giyilebilir ve bazı normal kıyafetler de büyüyen karnı saklamaya yardımcı olur.

  Ne kadar kilo alacağınızı tahmin etmek çok zor; daha önceki hamilelikleriniz bile kesin bir tahmin veremez. Bu ihtiyaçlarınızı hemen almanızı zorlaştırır.Ama ne kadar genişlerseniz o kadar geniş giysilere ihtiyaç duymaya başlayacaksınız.

  Neler Giymelisiniz?


  • Bol tunikler, süeter ve erkek T-shirtleri hamilelik boyunca giyilebilir.
  • Eşofman
  • Rahat taytlar ve şortlar-bunlarda dar gelmeye başladığında daha büyük bedenler alınmalıdır
  • Esnek ve rahat iç çamaşırları
  • Göğüs altından itibaren bollaşan elbiseler. Boylarının uzun olmasına dikkat edin çünkü arka taraf uzunken ön tarafı karnınız nedeniyle havaya kalkabilir.
  • Alçak tabanlı ayakkabılar
  • İleriki aylarda pantolonunuz göbeğinizin altında durmalıdır.


  Yardım edin! Özel Bir Şeye İhtiyacım Var


  Özel bir yer için şık ve çekici bir kıyafete ihtiyacınız varsa hamile giysileri dizayn etmesi için bir tasarımcıdan yardım alabilirisiniz.


  İş Kıyafetleri


  Hamilelere uygun kıyafet satan mağazalarda işyeri için uygun kıyafetlerde bulabilirsiniz. İşyeri için en uygun tarz uzun jarse tunik, altına uzun bir etektir. Ofislerde hem rahat hem de şık kıyafetler giymeniz çok kolay 2. 2
  ZİREGÜL
  Bayan Üye

  Cevap: hamilelikte giysi seçimi

  Reklam  Kilo şişlik ve kalp hızının artması ile birlikte annenin geniş elbiseler giymesi onu rahatlatacaktır. Pamuklu kıyafet ve iç çamaşırları giyilmeli topuklu olmayan ayakkabılar tercih edilmelidir.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi