Papağanın konuşması pahalıya mal oldu

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Garip ve Esrarengiz Olaylar Bölümünden Papağanın konuşması pahalıya mal oldu ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Y-MaC
  Üye
  Reklam

  Papağanın konuşması pahalıya mal oldu

  Reklam  Papağanın konuşması pahalıya mal oldu

  Forum Alev
  LONDRA (İHA) - İngiltere'de Ziggy adlı papağan bir çiftin ayrılmasına neden oldu.


  İngiliz gazetelerinde yer alan habere göre, eşini aldatan bir kadının gayri meşru ilişki yaşadığı adama hitaben "Seni seviyorum Gary" sözünü tekrarlayan Ziggy adlı papağan bir yuvanın yıkılmasına neden oldu.


  Suzy Collins adlı kadının eşi Chris Taylor, "Televizyon seyrediyorduk. Papağan, 'Seni seviyorum Gary' deyince gülmeye başladım, fakat eşime baktığımda yüzünün kırmızı pancara döndüğünü gördüm ve eşim ağlamaya başladı. Bir an mideme kramp girdiğini hissettim. Eşim daha sonra bana işyerinde tanıştığı Gary adında biriyle çıktığını ve benden ayrılmak istediğini söyledi" diye konuştu.


  Suzy'nin o gece evi terk ettiğini ve bir daha da onu göremediğini belirten Chris Taylor, "Ben evde yokken gelip eşyalarını almış. Umarım bir daha yüzünü görmem" dedi.
  Gazetelere konuşan Suzy Collins ise, yaptıklarından gurur duymadığını, fakat ilk günden beri Ziggy'i sevmediğini söyledi.


  Eşinden sonra papağanı Ziggy'den de ayrılan Taylor, "Ziggy, durmadan o lanetli sözü söylüyordu. Bir türlü bundan vazgeçiremedim. Sonunda onu bırakmaya karar verdim. Başka ne yapabilirdim ki" şeklinde konuştu.


  beendiyseniz ltfn +rep verin 2. 2
  KuRBaN
  Özel Üye

  Re: Papağanın konuşması pahalıya mal oldu

  Reklam  ya bu papaan kesn Cehenneme gider yuva yıkan papağan :D bnde küfr felan etti sndım :D:D:D paylaşımın için saol kanka bu arada bnden sana ++rep+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi