SMS'ler onu bu hale getirdi.

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Garip ve Esrarengiz Olaylar Bölümünden SMS'ler onu bu hale getirdi. ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  xRockİnGirLx
  Süper Moderator
  Reklam

  SMS'ler onu bu hale getirdi.

  Reklam  SMS'ler onu bu hale getirdi.

  Forum Alev


  ABD'nin Chicago kentinde yaşayan 16 yaşındaki Annie Levitz cep telefonundan günde 100'den fazla mesaj gönderince hastanelik oldu.  ki elinde his kaybı oluşan ve nesneleri tutamaz hale gelen Levitz'in medikal bileklik takması gerekti. Ağrı kesici iğneler de vurulan genç kızın bileklerinden ameliyat olması da gerekiyor.

  Doktorlar Levitz'deki rahatsızlığın karpal tünel sendromu olduğunu belirtiyor. Bu rahatsızlık bilekteki sinirlerin sıkışması sonucu meydana geliyor ve genelde klavyede çok sık yazma sonucu oluşuyor.

  Annie buna rağmen mesaj alışkanlığından vazgeçememiş. Sadece sayıyı günde 50 mesaja indirebilmiş. "Biliyorum yeterli değil ama deniyorum" diyor ve yazmanın daha kolay olduğu bir iPohe almayı umuyor. "Ellerimde his kaybı oluşmaya başladı. Tabak almaya çalışıyordum ama ellerimin arasından kayıp gidiyordu".

  lise öğrencisinin ameliyat olması da gerekecek. Annesi ise Carrie Levitz kızını cep telefonundan uzak tutumadağından yakınıyor.
 2. 2
  muamma.şair
  Bayan Üye

  --->: SMS'ler onu bu hale getirdi.

  Reklam  Bence asıl hastalık bileğinde değil..:rolleyes::( Allah şifa versin..

  Telefonum ilk alındığında sürekli mesajlaşıyordum. Şu an ise telefonumu birisi aradığında, mesaj gönderdiğinde ya da lazım olduğunda elime alıyorum. :rolleyes:Ayrıca mesaj yazmak çok zahmetli bir işmiş gibi geliyor.:pTembelleştim mi bilmiyorum ama ne kadar az kullanırsam o kadar iyi olur sanırım. Zaten şu ana kadar yeterince radyasyon yüklemesi yapmışımdır. :p 3. 3
  mustafa3325
  Usta Üye
  çok kötü birşey doğrusu Allah bizi böle durumlardan korusun+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi