Kendini Şeytan Yapmak İçin Dilini Kestirdi

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Garip ve Esrarengiz Olaylar Bölümünden Kendini Şeytan Yapmak İçin Dilini Kestirdi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  liceli21
  Özel Üye
  Reklam

  Kendini Şeytan Yapmak İçin Dilini Kestirdi

  Reklam  Kendini Şeytan Yapmak İçin Dilini Kestirdi

  Forum Alev
  Gavin Paslow adındaki iki çocuk sahibi 43 yaşındaki bu adam kendini şeytana benzetmek için olmadık eziyetlere katlanıp, parasını boşa sarf ediyor.
  Şeytan görünümlü bu acayip adamın geceleyin sokaklarda dolaşması yasaklandı. Akşam saat 5 ve sabah 5 saatleri arasında sokağa çıkması yasaklanan şeytandan insanlar korktuğu için böylesi bir karar alınmış.
  Şeytan görünümünü kazandıktan sonra kendine bir lakap bularak Diablo Delenfer olarak ismini değiştirdi. İsminin manası da cehennemden gelen demek.
  Kendini şeytana benzetmek için yaptığı şeyleri şöyle sıraladı: Geçirdiği bir ameliyatla kafa derisinin altında bir çif boynuz çıkarttı ve her bir boynuz için 200 eurolens ama insan gözüne takılan lens tipinde değil tamamıyla sürüngülerin gözüne benzeyen bir lens. Dişleri de tam bir vampir görünümünde bunun içinde 560 euro ödemiş. Dilini de çatalımsı yapmak için 180 euro verip neşter altına yatmış. ödedi. Şeytanımsı gözleri ise bir
  En büyük hayalinin ise doğal bir kuyruğa sahip olmak olduğunu fakat tıbbın henüz bu kadar ilerlemediğini, ilerde belki böyle bir kuyruğa sahip olabileceğini düşünüyor.
  15 yaşındaki kızı ise babasının bu halinden ötürü utanç duymakta.

 2. 2
  Genç.bjk
  Bayan Üye

  --->: Kendini Şeytan Yapmak İçin Dilini Kestirdi

  Reklam  15 yaşındaki kızı ise babasının bu halinden ötürü utanç duymakta.
  Haklı !

  Bu Şahıs Aklını Kaçırmış Olmalı !!


  :eek:
 3. 3
  ececikk
  Yeni Üye
  inanamıyorum bu insanlara 4. 4
  #Cor^ney#
  Üye
  Adam manyamis resmen amacı neymiş çok merak ettim yani şeytan gbi görünecek de nolcak???

+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi