Tarihi Salaklıklar

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Garip ve Esrarengiz Olaylar Bölümünden Tarihi Salaklıklar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  12acc
  Emekli
  Reklam

  Tarihi Salaklıklar

  Reklam  Tarihi Salaklıklar

  Forum Alev
  1) ARİZONALI BİR ADAM KELEPÇELERLE OYNARKEN KENDİNİ KELEPÇELEDİ VE ANAHTARI BULAMADI. KENDİSİNİ KURTARMAK İÇİN ÇİLİNGİR ÇAĞIRMAK YERİNE POLİSİ ARAYINCA BAŞI BELAYA GİRDİ. ONU KELEPÇEDEN KURTARAN POLİSLER, ÖDENMEMİŞ BİR KEFALET BORCU BULUNDUĞUNU BELİRLEYİNCE ONU YENİDEN KELEPÇELEDİLER.

  2) AMERİKALI GİLLETTE ŞİRKETİ 1902 YILINDA GÜVENLİ JİLET SATMAYA BAŞLADIĞINDA YÜZLERCE ERKEK SATIN ALDI. SONRA DA BU JİLETLERİN SAKALLARINI KESMEDİĞİNİ SÖYLEYEREK ONLARI ÇÖPE ATTILAR. GİLLETTE YETKİLİLERİ, MUTSUZ MÜŞTERİLERİN TIRAŞ OLMADAN ÖNCE JİLETİN SARILDIĞI KAĞIDI ÇIKARMADIKLARINI FARK ETTİLER.

  3) CHEVROLET, YENİ MODEL ARABASI İÇİN "NOVA" İSMİNİ BULDU AMA SONRA ARABAYI LATİN AMERİKA'DA SATAMAYACAKLARI ANLAŞILDI. ÇÜNKÜ "NOVA", İSPANYOLCA'DA "GİTMEZ" ANLAMINA GELİYORDU.

  4) 1932 YILINDA LOS ANGELES OLİMPİYATLARINDA FRANSIZ ATLET JULES NOEL'İN DİSK ATMADA KIRDIĞI OLİMPİYAT REKORU SAYILMADI. ÇÜNKÜ ATIŞI İZLEMESİ GEREKEN BÜTÜN HAKEMLER, SIRIKLA YÜKSEK ATLAMA YARIŞMASINI İZLEMEK İÇİN ARKALARINI DÖNMÜŞLERDİ.

  5) 1840'DA ABD BAŞKANLIĞINA SEÇİLEN WİLLİAM HENRY HARRİSON, ÇOK SOĞUK BİR GÜNDE WASHİNGTON'DA AÇIK HAVADA DÜZENLENEN GÖREVE BAŞLAMA TÖRENİNDE ŞAPKA VE PALTO GİYMEYİ REDDEDEREK YAPTIĞI UZUN KONUŞMA SONUCU ZATÜRRE OLDU. YENİ BAŞKAN SADECE BİR AY GÖREV YAPTIKTAN SONRA ÖLDÜ.

  6) MEKSİKA'DAKİ BİR SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİNİN SAHİBİ, VASİYETİNE MEZARLIĞIN SİGARA İÇİLMEYEN BÖLÜMÜNDE GÖMÜLMEK İSTEDİĞİNİ ISRARLA EKLETMEYE ÇALIŞTI.

  7) FRANSIZ ORDUSU, ASKERLERİN MAYIN TARLALARINDA YÜRÜYEBİLMELERİNİ SAĞLAYAN PATLAMAYA DAYANIKLI BOTLAR İCAT ETTİ. FAKAT BOTLAR O KADAR AĞIR VE İÇİNDE YÜRÜNMESİ O KADAR ZORDU Kİ, ASKERLER MAYINLARLA HAVAYA UÇMADAN ÖNCE PUSUYA YATAN DÜŞMAN ASKERLERİ TARAFINDAN VURULUYORLARDI.

  8) 1985'DE NEW ORLEANSLI CANKURTARANLAR O YIL ŞEHRİN HAVUZLARINDA KİMSENİN BOĞULMAMASINI KUTLAMAK İÇİN BİR PARTİ VERDİLER. PARTİDE KONUKLARDAN BİRİ BOĞULDU.

  9) GÜNEY AFRİKA JOHANNESBUR'DA İKİ ADAM BİRBİRLERİNİN KAFASI ÜZERİNE KOYDUKLARI BİRA KUTULARINA ATEŞ EDERLERKEN BİRİSİ ARKADAŞININ YÜZÜNE ATEŞ ETTİ. ADAM AĞIR YARALANDI.

  10) MARKO VE ROBERTO DE SOLİSA ADLI İKİ KARDEŞ, BİRBİRLERİYLE PEK İYİ GEÇİNEMİYORLARDI. ROBERTO'NUN SIK SIK KENDİSİYLE DALGA GEÇMESİNE DAYANAMAYAN MARKO, KARDEŞİNİ, KAFASINA SIKTIĞI TEK KURŞUNLA ÖLDÜRDÜ. BU BASİT BİR CİNAYET GİBİ GÖRÜNEBİLİR. ANCAK GERÇEK ÖYLE DEĞİL. ÇÜNKÜ MARKO İLE ROBERTO AYNI DOLAŞIM SİSTEMİNİ PAYLAŞAN YAPIŞIK İKİZLERDİ. ROBERTO'NUN ÖLÜMÜNDEN 5 DAKİKA SONRA, KAN DOLAŞIMI DURAN MARKO DA ÖLDÜ.

  11) 1975'DE İNGİLİZ BİR ÇİFT TELEVİZYONDA EN SEVDİKLERİ PROGRAMI İZLERKEN ERKEK YARIM SAAT SÜREN BİR GÜLME KRİZİ SONUCU KALP KRİZİ GEÇİREREK ÖLDÜ. EŞİ, CENAZEDEN SONRA PROGRAMIN YAPIMCILARINA BİR MEKTUP YAZARAK, KOCASINI HAYATININ SON DAKİKALARINDA BU KADAR MUTLU ETTİKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ.

  12) 1971'DE TOPRAK KAYMALARINI İNCELEMEK İSTEYEN JAPON BİLİM ADAMLARI, BÜYÜK BİR YAĞMUR FIRTINASI EFEKTİ YAPMAK İÇİN BİR TEPEYİ YANGIN HORTUMLARIYLA ADAM AKILLI SULADILAR. BU YÜZDEN TEPENİN ÇÖKMESİ SONUCU MEYDANA GELEN HEYELANDA, DÖRT BİLİM ADAMIYLA 11 İZLEYİCİ HAYATINI KAYBETTİ.

  13) BAYAN CARSON AMERİKA'NİN NEW YORK KENTİNDE YASİYORDU. BİRGÜN EGLENMEK İÇİN CENAZE İSLERİ YAPAN BİR SİRKETLE ANLASTI. SİRKET EVE ETTİ VE BAYAN CARSON'UN KALP KRİZİ GEÇİRİP ÖLDÜGÜNÜ SÖYLEDİ. AİLE HEMEN KOSTU. BU SIRADA TABUTUN İÇİNDE YATAN BAYAN CARSON BİRDEN DOGRULUVERDİ. AMA KIZI O ANDA KALP KRİZİ GEÇİRİP ÖLDÜ.

  14) JAKE FEN İSİMLİ MACAR ADAM, ESİNİ KORKUTMAK İÇİN KENDİNİ ASMİS POZU VERDİ... EVE GELEN ES KOCASİNİ O HALDE GORÜNCE BAYİLDİ..KAPİYİ AÇİK GÖREN KOMSU KADİN İÇERİ GİRİNCE İKİ CESETLE KARSİLASTİGİNİ SANİP EVİ SOYDU.TOPLADİKLARİ İLE ÇİKARKEN JAKE KADİNA BİR TEKME ATTİ. CESEDİN CANLANDİGİNİ SANAN KADİN KORKUDAN ÖLDÜ..JAKE BERAAT ETTİ..

  15) 1983'DE MAĞAZADA HIRSIZLIK YAPARKEN YAKALANAN SAN DİEGOLU BİR KADIN POLİSLERE EĞER ONU BIRAKMAZLARSA MORARANA KADAR NEFESİNİ TUTACAĞINI SÖYLEDİ. POLİSLER KADINI BIRAKMADILAR, O DA GERÇEKTEN ÖLÜNCEYE KADAR NEFESİNİ TUTTU

  16) KOMBOÇYA'DA 2 ASKER, PATLAMAMIŞ MAYINLA FUTBOL OYNAMAYA KALKINCA HAYATLARINI KAYBETTİ. OLAYI İLGİNÇ KILAN BİR BAŞKA NOKTA, PARÇALANARAK CAN VEREN 2 ASKERİN, KAMBOÇYA ORDUSUNUN "EN İYİ MAYIN UZMANLARI" ARASINDA YER ALMASIYDI.

  17) ABD'NİN ALABAMA EYALETİNDE 25 YAŞINDAKİ BİR ASKER TÜKÜRME ALIŞKANLIĞININ KURBANI OLDU. PENCERENİN KENARINA OTURARAK, TÜKÜRÜĞÜNÜ, BÜYÜK BİR TENCERE ŞEKLİNDEKİ SOKAK LAMBASINA İSABET ETTİRMEYE ÇALIŞAN ASKER, DENGESİNİ KAYBEDİP 11. KATTAN DÜŞTÜ
 2. 2
  asibeyzade
  Yeni Üye

  --->: Tarihi salaklıklar (girin, okuyun, pişman olmazsınız)

  Reklam  çok güzelmiş eline sağlık 3. 3
  tarsuslu33
  Yeni Üye
  güzel olmuş eline sağlık 4. 4
  nesliii58
  Üye
  hea bazıları çhoq komikti saoll..!!!!:)

 5. 5
  g_gizem
  Üye
  7) FRANSIZ ORDUSU, ASKERLERİN MAYIN TARLALARINDA YÜRÜYEBİLMELERİNİ SAĞLAYAN PATLAMAYA DAYANIKLI BOTLAR İCAT ETTİ. FAKAT BOTLAR O KADAR AĞIR VE İÇİNDE YÜRÜNMESİ O KADAR ZORDU Kİ, ASKERLER MAYINLARLA HAVAYA UÇMADAN ÖNCE PUSUYA YATAN DÜŞMAN ASKERLERİ TARAFINDAN VURULUYORLARDI. :D:D:D çok komikmiş

 6. 6
  hüso_fener
  Usta Üye
  çok güzellermiş emeğine sağlık

 7. 7
  12acc
  Emekli
  beğendiğinize sevindim ;)

 8. 8
  elifizmir
  Özel Üye
  Konu Başlığı Yeniden Düzenlenerek ; İlgili Bölüme kaydırılmıştır.


 9. 9
  @unk_n_own@
  Usta Üye
  hepsi birbirinden komik :)

 10. 10
  pulsegzm
  Üye
  bunlar harbiden salaklar ya :D

 11. 11
  mustafa3325
  Usta Üye

  --->: Tarihi Salaklıklar

  Reklam  hem komik hem çok güzel

 12. 12
  ÆSiя
  Özel Üye
  Bazıları hariç gerçekten süperdi ya :D

+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi