Piton Timsahı Yutarken çatladı... !

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Garip ve Esrarengiz Olaylar Bölümünden Piton Timsahı Yutarken çatladı... ! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Börtecine
  Emekli
  Reklam

  Piton Timsahı Yutarken çatladı... !

  Reklam  Piton Timsahı Yutarken çatladı... !

  Forum Alev
  Piton Timsahı Yutarken çatladı... !
  :amanin: :amanin: :amanin:


  ABD’nin Florida eyaletindeki Everglades bölgesinde, 4 metrelik bir Burma pitonu, 2 metrelik bir timsahı canlı canlı yutmaya çalışırken göbeğinden çatladı.

  Dört metrelik Burma pitonu, diri diri yuttuğu 2 metrelik timsahı yutmaya çalışırken timsahın arka ayakları pitonun göbek bölgesini yırtarak dışarı çıktı. Florida’nın Everglades bölgesinde pitonlarla timsahlar daha önce de birkaç kez karşı karşıya gelmişti.

  Bilim adamları, bölgenin yerli hayvanlarından olmayan ve boyları 6 metreye ulaşan pitonların egzotik hayvan meraklıları tarafından ülkeye sokulduğunu, bakılamayınca da buradaki bataklıklara bırakıldıklarını söylediler. bilim adamları, sayıları artan pitonların insan ve diğer hayvanlar için bir tehdit oluşturmaya başladığını da ifade ettiler.

  Florida Üniversitesi’nden Prof. Frank Mazotti, ‘Everglades bölgesinde pitonlar her şeyi tehdit etmeye başladı’ dedi. Daha önceleri, timsahların pitonları denetim altında tutabileceğine inandıklarını belirten Prof. Mazotti, ‘Bundan sonra ne olur bilemiyoruz. Anladığımız kadarıyla bazen timsahlar, bazen de pitonlar kazanacak’ dedi. Everglades bölgesi, binlerce timsahın yaşam alanı. Pitonların sayısı ise bilinmiyor. 2. 2
  @dj@
  Üye

  --->: Piton Timsahı Yutarken çatladı... !

  Reklam  inanamıyorum 2 metre lik timsah ne demek ya +rep kardeş 3. 3
  sericocuk
  Üye
  Tv de görmüştüm bunu.
  yılanların derisi kendı orjinal boyutunun 2 katı kadar genişliye biliyormuş...
  Bu sayede yutabiliyor;)+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi