Harman Kardon AVR 355

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Ev Sinema sistemleri Bölümünden Harman Kardon AVR 355 ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ORKUN
  Usta Üye
  Reklam

  Harman Kardon AVR 355

  Reklam  Harman Kardon AVR 355

  Forum Alev
  Harman Kardon AVR 355  Harman Kardon, şirket tarihindeki en önemli ürün lansmanlarından birini 2008 ses/video alıcısı serisi ile gerçekleştirdi.

  Bu serinin içinde yer alan 7.1 kanallı AVR 355’in özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz; mükemmel görüntü kalitesi için tüm video kaynaklarından gelen görüntüleri 1080p çıkışına yükselten ve geliştiren Faroudja DCDi Cinema dijital video işleme tekniği, Deep Color (Derin Renk) özellikli video komponentleri, TV’ler ve görüntüleme cihazları ile kullanım amacıyla 12 bit Deep Color uyumu... Ayrıca Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio çözümlemesi sunarak, söz konusu en yeni teknolojiyi kayıpsız (sıkıştırılmamış) ses biçimlerinden ve uyumlu HD-DVD ve Blu-rayTM diskler ve oynatıcılardan en üst düzeyde yüksek çözünürlükte çok kanallı ses gerçekliği sağlıyor. HDMI girişlerine gelen 7.1 kanallı PCM sesi işleyebiliyor ve daha uzun HDMI kablo uzunluklarına olanak tanıyan HDMI tekrarlama özelliğine de sahip..

  AVR 355 kolay şekilde çoklu bölge bağlantısı sağlamak için A-BUS sistemini de içeriyor. Ayrıca sahip olduğu EzSet/EQ sistemi sayesinde de otomatik tam aralıklı oda eşitleme ve sistem kalibrasyonu, sistem kurulumunu basitleştiriyor ve tüm odalarda en uygun şekilde ses elde edilmesini sağlıyor.

  Ayrıca geliştirilmiş iPod bağlanılabilirliği; geliştirilmiş iPod müzik ve video oynatma ve kontrol özellikleri sağlar. Uyumlu iPod modeline yeni Bridge II docking istasyonu kullanılarak bağlanıldığında, iPod alıcının uzaktan kumandası ile kontrol edilebilir, iPod kontrolü için kullanılan menüler TV (veya video ekranı) üzerinde ve alıcının ön panel ekranında gösterilir. iPod menüleri yüksek çözünürlükte görüntülenir ve hızlı, kolay gezinti olanağı sunar.

  Tüm yeni seri AVR’ler Harman Kardon’a özel olarak yeni geliştirilen yüksek tanımlı tam renkli ekran menüsü sistemine sahip. Söz konusu sistem, kullanıcıların kendi ev eğlence sistemlerini ayarlamasına ve komponentlerinin düzgün biçimde bağlandığını ve yapılandırıldığını doğrulamasına olanak tanımak için hem resim hem de metin kullanıyor. Menü sisteminin benzersiz kullanım kolaylığını tamamlamak üzere, alıcılar da basit, ancak daha esnek çalışma ve daha ergonomik özelliklere sahip, yeniden tasarlanan uzaktan kumandalara sahiptir . AVR 355, 1677 dolardan satışa çıkıyor...
 2. 2
  ATİE
  Bayan Üye

  Cevap: Harman Kardon AVR 355

  Reklam  ev sinemea sistemlerinde kullanılan cihazlar içinde iyi bir yerde olan bu malzemeler zamanla dahada yenilenmiş ve gelişmiştir+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi