+ Yorum Gönder
Msn İletileri Msn Sözleri ve En Güzel Msn Nickleri Bölümünden Dostluk mesajı - Dostluk mesajları - Dostluk sözleri - Dostluk Smsleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. Gülehasret
  Süper Moderatör


  Dostluk mesajı - Dostluk mesajları - Dostluk sözleri - Dostluk Smsleri

  Dostluk mesajı - Dostluk mesajları - Dostluk sözleri - Dostluk Smsleri Forum Alev
  Dostluk mesajı- Dostluk mesajları- Dostluk sözleri - Dostluk Smsleri


  - Yürek Söz Vermi$se Bizde Sözden Dönülmez,kalp Kalbe Kalbe Gönül Vermi$se Bizde Sevgi Inkar Edilmez,bizde Yürek Zedelenir Ama Asla Dostluga,sevgiye Ihanet Edilmez.

  - Dostlar Kara Günler Içindir Senin Dostun Senin Iyi Gününde Bolluk Içinde Oldugun Bir Zaman Sana Iyi Davranipda Kötü Gününde Sana Yardim Etmiyorsa O Senin Gerçek Dostun Degildir.

  - Hayatta Kimse Icin Aglamaya Degmez Degenler Zaten Aglatmaz,eger Bir Gün Aglarsan Basini Dik Tutki Gözyaslarin Seni Aglatanlar Kadar Alcalmasin!!!

  - Bu Gönül Gülmeyi Unutur Bu Gönül Aglamayi Unutur Bu Gönül Sevilmeyi Unutur Bu Gönül Var Ya Bu Gönül Bitanecik Dostlarini Asla Unutmaz Ve Unutamaz Da.

  - Dostluklara Mesken Bu Yürek Aşka Değil Sevgilinin Gözlerine Değil Dostun Sözlerine, Selamina ,merhabasina Muhtaç Bu Yürek. Merhaba Ey Dost Bugünde Yürektesin...

  - Iki Dost Varmis Dünyanin Farkli Yerlerinde Birbirlerini özlediklerinde Sevgilerini Rüzgarlara Fisildarlarmis Disari çik Bak Dostum Ruzgar Nasil Esiyor...

  - Golgeler Dussede Yureginin Ustune. Gunesi Sakin Hic Sondurme. Eger Umut Yoksa Yasamak Cok Zor Gelir Insana Unutma Dostum Senden Bitane Yok Bu Dunyada...!

  - Dünyayi Sevginin Renklerine Boyayip Insanlara Dağit. Kendini Sevginin Bir Rengi Diye Tanit çünkü Varliğin Sevgiye En Büyük Kanit.

  - Git Rüzgar Dostuma Onu Nekadar özledigimi,sevdigimi Anlat.mutluysa Ses çıkarma Ve Dön Bana Ama Mutsuzsa Kulagın Dostun Her Zamam Yanında Diya Fısılda.

  - Bir Nasihat: Kendine Dikkat Et. Bir Rica: Sakın Değisme! Bir Dilek : Beni Unutma. Bir Yalan : Seni Hiç Sevmiyorum. Bir Gercek : Seni çok özlüyorum.

  - Zannetmeki Gözlerim Seni Gördükkçe Bikacak ölsemde Ruhum Senin Gibi Güzel Bir Dosta Anilarim Hatira Olarak Kalacak.

  - Her Dostluğun Gökyüzünde Bir Yıldızı Varmış Yeryüzünde Biten Bir Dostluk Için Ağlarmış Sana Ant Olsun Ki Bizim Meleğimiz Asla Ağlamıcak Belki önceden Olan Kırgınlıklarımız Vardır Ama Bundan Sonra Asla!!

  - Zaman Gelir Yollarina Kar Yağar Etrafini Hüzün Bulutlari Sararsa Ne Zaman Bir Dosta Ihtiyacin Olursa Dost Oabildiğim Kadar Burdayim..

  - Dostluk..hic Haber Almazsanda Hic Görmesende Hic Yaptigini Bilmezsende, Adini Duydugunda Icine Sevginin Hücüm Ettigini Fark Edip Bu Insani Seviyorum Dedigin Andir.

  - Bir Damla Sarap Gibisin Içtigim Anda Beni Sarhos Edecek...masmavi Deniz Gibisin,dokundugumda Beni Titretecek...sen Harika Bir Dostsun Sonsuza Dek Sevilecek...

  - Dostlar Denizde Taş Toplamaya Benzer önce Teker Teker Toplarsın Sonra Teker Teker Atarsın Bazılarına Kıyamassın Işte Sen O Kıyamadıklarımdansın.

  - Dost Vurulunca Değil Unutulunca Kahrından ölürmüş Biz Dostlarımızı Kır çiçekleri Gibi Avcumuzda Değil Kurşun Yarası Gibi Yüreğimizde Taşırız.

  - Yıkılmak Ezilmek Hergün Biraz Dostlar Değişiyor Aldanmalar Değil Aksimizden Eser Yok Simdi O Sularda çirkin Olan Bisiz Aynalar Değil.ne Bir Anlayışlı El Ne Bir Dost Bakış Biraz ümit Biraz Biraz Hayal Sonra Aldanış En Güvendiğimiz Tepelere Kar Yağmış Deniz O Deniz Değil Dağlar O Dağlar Değil Hepsi Bir Aldanış.


 2. BELMA
  Bayan Üye

  Hayatın çekilmez zorlukları arasında gizlenmiş güzel şeyler vardır. Bunlardan biri de dostlarımız ve en yakın arkadaşlarımızdır. Onların değerini onlara duyduğumuz sevgi ve ile gösterebiliriz.

+ Yorum Gönder

Hızlı Cevap Hızlı Cevap


:
gönül alma sözleri,  Dostluk smsleri,  gönül alma mesajları,  dostluk sms leri,  dost smsleri
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 4 kişi