Savaş sistemi - PvP NosTale Online

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Diğer Online Oyunlar Bölümünden Savaş sistemi - PvP NosTale Online ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  InKusTe
  Usta Üye
  Reklam

  Savaş sistemi - PvP NosTale Online

  Reklam  Savaş sistemi - PvP NosTale Online

  Forum Alev
  Savaş sistemi - PvP NosTale Online  Açıklama
  PVP nedir? PVP (Player vs. Player) diğer oyunculara kaşı yapılan savaşların işaretidir (Oyuncu oyuncuya karşı). Nostalede 2 türlü PVP sistemi bulunur. Birinci sistem açık PVPye isteyen herkes katılabilir. Açık PVP sisteminde bir oyuncu sınırlamaı yoktur. Çatışma iksiri yardımı ile istenilen heryerde açık arenalarda veya Glacernonda mümkündür. İkinci sistem kapalı PVP sistemidir. Bu sadece kapalı bölgelerde gerçekleştirilebilir. Örnek olarak dondurucu arena ve gökkuşağı savaşı gösterilebilir.
  İstenenler: Glacernona katılabilmek için melek yada şeytan fraksiyonuna üye olman gerekiyor. Aile üyeleri otomatik olarak ailenin fraksiyonuna katılır. Aile fraksiyonunu değiştirmek için aile başkanı istenen yumurtayı (aile) Fabian Buzdan satın almalı ve kullanmalı. Aile üyesi olmayan oyuncular fraksiyon değiştirmek için (bireysel) yumurta satın almalı. Glacernona katılmak Glacernona ulaşabilmek için gemi ile Alveus limanındaki Leika geçidine gitmen gerekiyor. Gemi kıyıya tamamen yanaşana kadar bir süre geminin üzerinde beklemen gerekiyor. Bir gemi seyahati 3000 altın değerinde.
  PVP Glacernondaki hisardan ayrıldığın an karşı fraksiyona ait olan oyuncularla savaşabilirsin. Bu oyuncuları karakterlerinin altındaki kırmızı dairelerden tanıyabilirsin. Ancak bu oyuncular ile ne sohbet edebilir ne de ticaret yapabilirsin.
  Aile akını Yaratıkların ve karşı fraksiyondan olan oyuncuların öldürülmesiyle kendi fraksiyonun durum çubuğu büyür. %100e ulaşılması halinde öldürülmesi gereken Lord Mukrayu görünecek. Bunun sonrasında Bitoren tundrasına bir akın kapısı açılacak. Akının başarı ile sonuçlanması bir hediye kutusu ile ödüllendirilecek.

  Çatışma iksiri

  Çatışma iksiri ile PVP modunu istediğin yerde ve zamanda etkinleştirebilirsin. Kullanım halinde aynı iksiden kullanan her oyuncu için saldırılabilir duruma gelirsin. Çatışma iksirlerini av sırasında bulabilir veya Nosvillede Eva Enejiden yada Alveus limanındaki Noelia Rosadan alabilirsin
 2. Alev
  Özel Üye

  Savaş sistemi - PvP NosTale Online Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi