Ticaret Rehberi - Karahan Online

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Diğer Online Oyunlar Bölümünden Ticaret Rehberi - Karahan Online ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  InKusTe
  Usta Üye
  Reklam

  Ticaret Rehberi - Karahan Online

  Reklam  Ticaret Rehberi - Karahan Online

  Forum Alev
  Ticaret Rehberi

  Eşyalar Başka bir oyuncuyla ticaret yapabilmeniz için, oyuncunun üzerine Shift + Sol Fare Tuşu kombinasyonuyla tıklayıp, Ticaret seçeneğini seçmelisiniz. Bu seçtiğin oyuncuya Ticaret isteği Penceresini açacaktır.
  Karşı oyuncuyu ticaret başlatmayı onayladığında ikinizin ekranında da Ticaret Penceresi açılacaktır. Ticaretini yapmak istediğiniz eşyaları seçip envanterinizin üstünde bulunan Ticaret Penceresine taşıyın. Daha sonra sol tarafta bulunan ikinci Ticaret Penceresini göeceksiniz. Bu ikinci pencere karşı oyuncunun ticaret için önereceği eşyaları içerecektir. Eğer eşyalar isteğinizi karşılarsa, önce "Ticaret" ardından "Onayla" tuşuna basmanız gerekir.
  Gümüş


  Eşya ticaretinde Gümüş kullanmak isterseniz, envanterinizin altında bulunan para ikonuna basmanız gerekir. Ardından vermek istediğiniz miktarı girin, tıklayın ve seçilmiş düğmeyi ticaret pencerenizdeki para ikonuna taşıyın.
  Not: Bütün ticaret işlemi itmeden önce, alacağınız eşyaların durumlarının ve seviyelerinin, sizin onayladıklarınız olmasına dikkat edin
 2. Alev
  Özel Üye

  Ticaret Rehberi - Karahan Online Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi