Gladiatus Oynayanlar İçeri

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Diğer Online Oyunlar Bölümünden Gladiatus Oynayanlar İçeri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Troiler
  Yeni Üye
  Reklam

  Gladiatus Oynayanlar İçeri

  Reklam  Gladiatus Oynayanlar İçeri

  Forum Alev
  Arkadaşlar ben server 3 te gladiatus oynuorm.Soracağım sorudan önce server 3 te oynayanlarla ittifağa girmek isterim:DVarmı server 3 te oynayan.

  Benim o depo da kullanmak istemediğim ve satarak para kazanmak istediğim bazı eşyalarım var bunlar önceden giydiğimden dolayı isimlerinin altında ruh bağı yazıyo.O yazının yazdıklarını market te satamıyorum.Başka türlü satma yolu varmı. Onları satamıosam birine verebilir veya çöpe atabiliomuym.Çünkü yakında depomu onlar doldurucak hiç bi eşya alamayacam:D

  Bilgisi olanlar lütfen yardım edermisiniz__??

  Belki bu konuyu baştan göremem server 3 te oynayanlar vede bu konuda bana yardımcı olabilecek kisiler msne ekleyebilirmi_??


 2. 2
  eRen
  Özel Üye

  --->: !!!Gladiatus Oynayanlar İçeri!!!

  Reklam  4.) Ruh Bağı

  Yeni versiyonlar birlikte üzerinize giydiğiniz eşyalar Ruh Bağı haline gelip markette satılamayacaktır. Üzerinize yeni bir eşya giyerken yada güncellemeden önce üzerinizde olan eşyaları sandığınıza alıp tekrar giyerken oyun size "Ruh Bağı" olacaktır şeklinde bi uyarı verecektir ve bu durumda "Kullanılan Eşya" seçeneğini seçerseniz eşyanız ruh bağı haline gelip sadece simyacı, silah dükkanı vs. gibi yerlerde satılabilecektir.
 3. 3
  Troiler
  Yeni Üye
  Oralara nası satıyoruzki :S anlamadm oraya satmayi ben onuda açıklarmısın

  Tamam anladım:D
  Konu lütfen kilitlenmesin:)

  Server 3 te oynayan ittifak arıorum:D 4. 4
  Troiler
  Yeni Üye
  Floodun yasak olduğunu biliyorum fakat ilk yazdığım mesajı editlemeye çalıştım edit butonunu bulamadım(ki hala bulmuş değilim) ondan flood yaptm


 5. 5
  MoR_KaPLaN
  Yeni Üye
  Arkadaslar Benimde Bir Sorum Olacak.İttfak İçindeki Panteon Kısmında Dua Etmek Ne İşe Yarıyor.Acil Cevap Bekliyorum..

 6. 6
  outblook
  Yeni Üye
  bende s3 te oynuyorum trioler 82 lwlim ismim HyPeRockTife kendi ittifakım war :D

 7. 7
  MoR_KaPLaN
  Yeni Üye
  troiler her turlu yardım ederim sana kardes

 8. 8
  kombo107
  Yeni Üye
  Selam arkadaslar 38 lwl çar verilir server 7 de içinde item yok ama çarın egitimleri falan saglam server 10 da 25 lwl üstü çar verene verecem msn adresim MSN YASAKTIR foruma bakmıyorum lütfen ekleyin

 9. 9
  The_King@23
  Yeni Üye
  arkadaşlar ben de gladiatus server 3 te oynuyorum.. 82 level.. nickim aynı zamanda oyun nickidir.. isteyenler oyundan mesaj atsın.bildiğim konularda yardım etmek isterim..

 10. 10
  macche
  Yeni Üye
  Ben Şunu anlamadım "Kullanılan Eşya" seçeneğini seçerseniz eşyanız ruh bağı haline gelip sadece simyacı, silah dükkanı vs. gibi yerlerde satılabilecektir." demişsin ama orayada satamıyorum çantama geri geliyo itemler sinir oldum çöpe bile atamıyorum server 6 da oynuyorum 38 lvl XGladiatusX charımın adı bi yardım ederseniz nasıl satacagımla ilgili çok sevinirim.

+ Yorum Gönder
gladiatus ruh bağı silme,  gladiatus ruh bağı nedir,  gladiatus msn değiştirme,  gladiatus ruh bağı nasıl kaldırılır
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi