Kabus 22 download

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Diğer Online Oyunlar Bölümünden Kabus 22 download ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Bera
  Üye
  Reklam

  Kabus 22 download

  Reklam  Kabus 22 download

  Forum Alev
  kabus 22 download
  1995 yılında bilinmeyen bir yerden, bilinmeyen bir şekilde biri gelir ve yeni bir şeytani inanç kurar. Kimsenin asıl amacını, yaşını ya da geçmişini bilmediği biridir o. Hayal dahi edilemeyecek güçlere sahiptir.

  2000 yılına kadar gizli bir şekilde dünyanın en güçlü insanları bu yeni inanışa geçerek onun müridi olurlar. 2000 yılından sonra tüm insanlara ona inanmaları karşılığında hayallerindeki yaşamı sunar ve ona inanmayanlara karşı savaş açar.

  Dünyadaki birçok ülke bu yeni inanışa savaşmadan geçer. Dünya artık ona inanmayanların azınlıkta olduğu bir yerdir ve 2002 yılında artık dünyanın tamamına sahiptir. Dünyayı 22 bölgeye ayırır ve en sadık 22 havarisini bu bölgeleri yönetmesi için görevlendirir.

  Bu yeni inanışa geçmek istemeyen diğer dinlere inanan insanlar ise ona karşı dünyanın her yerinde direniş örgütleri kurarlar ve bu güce karşı birlikte mücadele etmeye çalışırlar.

  Kâbus 22, İstanbul’un başkenti olduğu 22′inci bölgenin kurtarılması üzerine kurulu bir oyun. Demir, Ebru ve İnzar adlı üç farklı karakteri yöneterek macera ve adrenalin yüklü Kabus22 oyununu oynayabiliyorsunuz.
  Önemli Notlar: Minimum Sistem gereksinimleri: 1 GHz Pentium III / Athlon veya 1.2GHz Celeron veya Duron işlemci, 64 MB DirectX 9 Uyumlu ve HW T&L destekli AGP Grafik Kartı, 256 MB RAM


  http://dl.gameturks.com/k22demo/Kabus22demo.rar 2. Alev
  Özel Üye

  Kabus 22 download Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi