Yeni bir Türk yapımı: "I Can Football" Online Oyun (Mükemmel)

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Diğer Online Oyunlar Bölümünden Yeni bir Türk yapımı: "I Can Football" Online Oyun (Mükemmel) ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  eRen
  Özel Üye
  Reklam

  Yeni bir Türk yapımı: "I Can Football" Online Oyun (Mükemmel)

  Reklam  Yeni bir Türk yapımı: "I Can Football" Online Oyun (Mükemmel)

  Forum Alev
  Vestel, futbol temalı bilgisayar oyunlarının tutkunlarına benzersiz bir oyun sunuyor. Dünyada ilk kez internet üzerinden 11 x 11 futbol maçı yapma imkânı veren "I Can Football", 1 Nisan itibarı ile BETA versiyonuyla www.icanfootball.com adresinde futbol ve oyun tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

  Vestel�in futbolseverlere armağanı "I Can Football", Sobee Yazılım ve dünyaca ünlü oyun yazarı Mevlüt Dinç�in önderliğinde yaratıldı. Yazılım ve altyapı çalışmaları tamamen yerli yetenek ve emekle tamamlanan "I can football", 22 futbolseverin internet üzerinden online futbol oynayabilmesine imkân vermesi bakımından dünyada bir ilke imza atıyor. Oyuncular, dilerlerse daha az kişilik takımlarla sahaya çıkarak takımın geri kalan üyelerinin bilgisayar tarafından kontrol edilmesini de sağlayabiliyor.

  35 MB büyüklüğündeki beta aşamasındaki çalışma Windows XP ve Vista'da çalışabiliyor. Sisteminizde DirectX 9.0c ve .NET Framework 2.0'ın yüklü olması gerekiyor.
 2. 2
  eRen
  Özel Üye

  --->: Yeni bir Türk yapımı: "I Can Football" Online Oyun (Mükemmel)

  Reklam

  Oyunu Alttaki Linkten Veya Kendi Sitesinden İndirebilirsiniz.

  Oyun Beta Aşamasındadır.

  Güzel Oyuna Benziyor.

  Denenmelidir.

  Oyunu İndir
 3. 3
  Hasan
  Özel Üye
  I Can Football BETA  Ülkemizde futbol önemli bir yer tuttuğu için özellikle futbol oyunları, ülkemizde en çok tutulan oyunların başında geliyor. Özellikle FIFA ve PES serisi en çok oynanan futbol oyunlarının başında geliyor. Şimdi ise ülkemizde geliştirilmekte olan, Sobee firmasının ürettiği ve VESTEL tarafından desteklenen yepyeni bir oyun var: I Can Football.

  Oyunda dünyada ilk kez uygulanan bir özellik olan 11x11 oynama özelliği var. Yani bu oyunda her oyuncu bir futbolcuyu kontrol ediyor ve ortaya çok eğlenceli dakikalar çıkabiliyor. Zaten I Can Football'un esprisi bu ve böyle bir özellikle dünyada ilk defa olduğundan oyunun çok tutması kaçınılmaz birşey.

  I Can Football'un grafikleri çok da iyi olmasa da, fena değil denebilecek bir seviyede. Zaten şuan geliştirilme aşamasında olan oyunun bu tür eksiklikleri olması normal karşılanabilir. Kontolleri ilk olarak biraz yadırgasanız da, biraz oynadıktan sonra alışacağınıza eminiz.

  Oyunu tahmin edeceğiniz üzere internet üzerinden oynuyorsunuz. Bunun için

  şu adrese
  gidip kaydolmanız gerekiyor. Daha sonra indireceğiniz programı kurup, son derece eğlenceli dakikalar yaşayabilir; takım ruhunun farkına varabilirsiniz.

  Not: Oyunu oynayabilmek için

  buradan
  DirectX 9c'yi indirip kurmalı ve
  buradan
  da .NET Framework 2.0'ı indirip kurmalısınız.  Ücretsiz (Freeware)
  http://www.sobee.com.tr/icanfootball/icanfootballkur.exe+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi