Archlord

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Diğer Online Oyunlar Bölümünden Archlord ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  BADMAN
  Usta Üye
  Reklam

  Archlord

  Reklam  Archlord

  Forum Alev
  Archlord-chantra dünyasında yer almaktadır,bu oyun bir epic fantazi karışımıdır, bu oyun gayet güzel grafikler ve mükemmel soundtrack(muzik)ler içermektedir mükemmelce kaydedilmiş Londranın kendi okestrasından size aktarılmaktadır.Archlord MMo oyunlarının bütün elementlerini bir araya getiriyor öyle eğlenceli kılıyorki siz oyuna kaptırıp gidiyorsunuz, size oyun içi dünyayı hükmetmenize fırsat vermektedir ve tabiki belli ayrıcalıklar.

  Chantra dünyası 5 elementten tasarlanmıştır;Ateş,ruh,toprak, su ve hava bu da oyunun alanlarının eşsiz kılmaktadır.orcların karanlık Dünyalarından geçerken kendinizi birden mermer gibi parlayan İnsanların dünyasında buluyorsunuz ve kendinizi durmaksızın bu karanlık topraklara sürüklendiğinizi hissediyorsunuz


  Oyuncular bu üçünden farklı ve değişik 3 ülke ile oynayabiliyor bunlar;
  İnsanlar(human)
  Moon elf's
  orc's
  ve bu 3 farklı ırktada kendinizi 8 farklı ırktan birtanesini seçebileceksiniz bu da seçilen ülkeye göre değişiyor ve aynı zamanda oyunun çeşitliliğini arttırıyor. her ırkın kendine özgü güçleri veya özellikleri olacaktır ve bunların kesinlikle ustası olmanız gerekmektedirki, kendi ırkınızın asıl ustası olabilmeniz için bu da başka oyuncularla çatışmanızı ve üstünlüklerinizi göstermek için fırsat olucaktır.

  bu oyunun en güzel yerlerinden biri ise PvP lerin oynunda yer alması bazı oyuncular solo takılmak ister ama aynı zamanda'da Büyük savaşlardada yer alabilisiniz Ülkeler savaşında ise birçok oyuncu ile karşılaşacaksınız veya solo takılmak isteyen oyunculara ise öldürmeli ağırlıklı questler(görevler) onları beklemektedir.


  Archlord'da En iyi olmak herzaman herşey değildir.çünkü bu oyunu kendiniz tatmalısınız ki oyunun size sunduğu güzelikleri görmeli ve hissetmelisinizdir. Ama sizde Archlord olacak kadar İlham,İnanç ve Güç Varmı?

  benden bukadar

  [alındı değildir] sadece Resimler ARCHLORD'un kendi Resmi sitesinden alınmıştır teşşekürler iyi tatiller İNŞ beğenirsiniz Emeğe saygı. sağlıcakla kalın.

  Video Linkleri (burdan videoları indirebilir ve oyun nasılmış görebilirsiniz):

  http://www.archlordgame.com/downloads.php 2. 2
  serdar97
  Emekli

  --->: Archlord

  Reklam  saol kanka süper mi oyun paylaşım için saol+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi