Dekorasyon İçin "İyi Fikir"ler

+ Yorum Gönder
Her Telden ve Dekorasyon Bölümünden Dekorasyon İçin "İyi Fikir"ler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  CaRaMeLa
  Bayan Üye
  Reklam

  Dekorasyon İçin "İyi Fikir"ler

  Reklam  Dekorasyon İçin "İyi Fikir"ler

  Forum Alev

  Son yıllarda insanların evlerinde daha çok zaman geçirdiği ve evlerinin dekorasyonuyla ve yemek yapmakla daha çok ilgilendiği malumunuz. Bende dekorasyonla ilgili birkaç iyi fikir vermeye karar verdim.

  Duvarları koyu renge boyamak bir çok kişi için kabus gibi birşey olabilir. Nede olsa çocukluğumuz şampanya rengine ve gri-beyaza boyanmış duvarlar arasında geçti.

  Yukarıdaki gibi boyanmış bir duvar belki cesaret gerektirir ama sonuç bence mükemmeldir. Mesela yatak odasında , yatağın dayandığı duvarı yada girişi , vizon, kakao , hardal renginin en koyu tonlarına boyayıp üzerine bir kaç resim astığınızda evinizin havası değişecektir.Diğer duvarlar koyu renklerin açık tonlarına boyandığında uyum sağlanmış olur.

  Birkeresinde bir arkadaşım , annesinin duvarda çivi izi olmasın diye resim asmadığını söylemişti.Duvarları bomboş bir evden rahatsızlık duymayıp çivi izinden rahatsızlık duymak beni şaşırtmıştı. Herkesin evi mabedidir ve orayı sıcak hale getirmek sizin evde huzurlu zamanlar geçirmenizi sağlar.


  Evi sıcak hale getirmenin bir yoluda iyi bir aydınlatmadır. Yemek masasının üzerine sarkan lamba haricinde direkt aydınlatma yapmak ortalığı bir anda hastane havasına sokar. Oturma odanızda sehpaların üzerine koyacağınız abajurlar yada yerden aydınlatmalar mekanı daha yumuşatacaktır. Aynı şekilde yatak başındaki komidinlerin üzerine koyacağınız abajur yada duvara asacağınız apliklerle gözünüzü yormayan , sakin , huzurlu bir yatak odanız ol
 2. 2
  ZİLE
  Bayan Üye

  Cevap: Dekorasyon İçin "İyi Fikir"ler

  Reklam  Zamanın büyük bir çoğunluğunu geçirdiğimiz bir mekan olan evlerimizin bizi rahatlatacak huzur katacak bir dizaynda olmasını arzu ederiz. Aydınlatması ve dekorunun istediğimiz gibi olduğu sürece huzur buluruz.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi