Heryer Taş Duvar Olucak ..

+ Yorum Gönder
Her Telden ve Dekorasyon Bölümünden Heryer Taş Duvar Olucak .. ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  gökçe34
  Özel Üye
  Reklam

  Heryer Taş Duvar Olucak ..

  Reklam  Heryer Taş Duvar Olucak ..

  Forum Alev


  Doğal taş görünümlü duvar ve tavan modası giderek yayılıyor. Üstelik bunun çok da kolay bir yolu var artık. Dekoratif duvarlara kavuşmanın pratik ve kolay çözümünü Artstone'un panelleri sunuyor.

  Doğal taş görünümlü duvar ve tavan kaplamaları, ince ve hafif yapılarıyla kolayca uygulanıyor, istenildiğinde sökülüp başka bir yere taşınabiliyor.

  MSD Panel Sistemleri tarafından İspanya'dan ithal edilen Artstone, hem iç hem de dış cepheye uygun yapısı, taş, kiremit, arduvaz ve beton gibi pek çok modeli ile dikkat çekiyor.

  Paneller duvar, sütun ve kemer için uygun formlarda tasarlanıyor. Uygulaması kolay olan sistem, evinizi boşaltmaya gerek kalmadan çabuk ve temiz bir şekilde dekoratif bir duvara kavuşma imkanı sağlıyor. İnce yapısı nedeniyle uygulandığı mekanda fazla yer tutmazken, hafifliğiyle binaları ekstra ağırlıktan kurtarıyor.
 2. 2
  ZİLE
  Bayan Üye

  Cevap: Heryer Taş Duvar Olucak ..

  Reklam  Modern dünyanın gelişmiş bir yüzyılda olmanın ayrıcalıklarından biri olan dekorasyon seçeneklerinde sınır yoktur. Doğal bir görünüm sadeliği ve şıklığı temsil ettiği için hoşumuza gitmektedir. kolay yapılıp takılan modeller ile daha şık bir ev mekanı sunulmaktadır.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi