Çok TatLı Çocuk OdaLarı

+ Yorum Gönder
Her Telden ve Dekorasyon Bölümünden Çok TatLı Çocuk OdaLarı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  CaRaMeLa
  Bayan Üye
  Reklam

  Çok TatLı Çocuk OdaLarı

  Reklam  Çok TatLı Çocuk OdaLarı

  Forum Alev

  Aslında 1 hafta önce yazdığım ve fotoğrafları koyma konusunda sorun yaşayıp 1 haftadır draft olarak sakladığım bir konum olmasına rağmen, onun sorununu henüz çözemediğimden daha çok çocuk odası örneği isteyen bir okuyucumun isteğini yerine getiriyorum şimdilik.

  Fotoğraflar konusunda ki sorunum devam etmekte, umarım o kadarda kötü görünmüyorlardır.

  Sanırım bunun gibi birşeyi marangozda yaptırmanız fiyat açısından uygun olacaktır. Aynı zamanda biraz becerikliyseniz, kenarda ki desen yerine kendiniz farklı desenler de çizip yaptırabilirsiniz. Böylece hem kendi tasarımınız olan yatağınızla övünür, hemde başka kimsede olamayacak eşsiz bir yatağa sahip olmuş olursunuz

  Anneler bu gibi yüksek yatakların güvenliği açısından biraz tedirgin olsalar da altlarındaki saklama alanı açısından çok kullanışlı görünüyorlar. Oyuncaklarını kolayca kaldırabilecekleri biryerler olması belki çocuğunuzun düzen alışkanlığı konusunda da katkılar sağlayabilir. Ayrıca bunun gibi yatakları da kendiniz yaptırabilir, güvenlik açısından da ek olarak kenarlarına koruma yaptırabilirsiniz.

  Bu gibi dönüştürülebilen yataklar kullanım süresi uzunluğu açısından gayet ekonomikler. Çocuğunuz büyüyüp kenarlarını çıkardıktan sonra fotoğrafta ki gibi perdeler, duvarlar vs. gibi ana öğeleri değiştirirek aynı üründen bambaşka bir oda elde edebilirsiniz.

  Ağaç ev şeklinde ki yatak, kapalı alan açısından çocuğunuza güvenli bir uyku sağlayabilir. Hem uyku hem oyun alanı olarak kullanılabilir ve çocuğunuz için odasının yanı sıra daha da kapalı ve özel bir alan oluşturabilir.

  Bu da aynı odayı paylaşmak durumunda olan kardeşler için ranza veya iki ayrı yataktansa kullanılabilecek değişik bir çözüm.
 2. 2
  ZİLE
  Bayan Üye

  Cevap: Çok TatLı Çocuk OdaLarı

  Reklam  Çocuklar gördükleri her şeyi beyinlerine kaydetme özellikleri bulunmaktadır. Odanın içinde birden fazla renk ve eşyanın olması durumunda dikkatleri dağılabilir bu tür sade ve şık mobilyalardan seçilmesi önerilmektedir.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi