Perde dekorasyon

+ Yorum Gönder
Her Telden ve Dekorasyon Bölümünden Perde dekorasyon ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fatal
  Özel Üye
  Reklam

  Perde dekorasyon

  Reklam  Perde dekorasyon

  Forum Alev


  Perdeler her türlü eve uyan ve uyum sağlayan bir çok renk, desen ve doku seçeneğiyle üretilebilen, sade ama çık görüntüsüyle tercih edilen perde sistemidir. Mekanlarda tek başına kullanılabileceği gibi kumaş perdelerle birlikte güneş kırıcı (sun screen) , gölgelik olarakta kullanılabilir. Elde ya da makina da yıkanabilme özelliği stor perde sistemini cazip kılmaktadır.

  perdeler kişiye özel kumaş, hasır, bambu, polyester, ahşap ve güneş kırıcı malzemeden; arzuladığınız, düz, işlemeli, etek oymalı, pOnponlu, logolu, desenli, dantelli, saçaklı ve baskılı biçimde hazırlanmaktadır.

  perdenin mekanizması özel üretim olarak yaylı, zincirli; manuel, motorlu ya da uzaktan kumandalı olarak uygulanmaktadır.
 2. 2
  Fatal
  Özel Üye

  --->: Perde dekorasyon

  Reklam  perde dekorasyon


  Ev sineması, Maç yayınları, Bar, Cafe, Pastane, Fuar organizasyonları, Ofis sunumları, Toplantı salonları, Showroom, Mağaza, Vitrin, Spor organizasyonları, Konser organizasyonları, Açık alan tanıtım reklam uygulamaları, Hava alanı,Otobüs terminali, Tren garı, TV stüdyoları, Marketler, Alışveriş merkezleri,Okul, Ev vb alanlarda kullanılır.

  Işık Geçirmez, Siyah Arka, Ön Yüzeyde Siyah Ekran Çerçevesi Uzaktan Kumanda Ünitesi Ev sineması için kullanılan projeksiyon perdeleri, hem özel bir mekanda, hem de projeksiyon gösterimi için hazırlanmış mekanın, oda veya salonunda kullanılabilir.
  Genellikle standart boylardaki projeksiyon perdeleri kullanılır. Projeksiyon perdesi, hem standart ölçülerde, hem özel ölçülerde, hemde farklı şekillerde üretilebilir. Manuel, motorlu ve uzaktan kumandalı olarak, 3 çalışma şekli vardır. Özel yapım projeksiyon perdesinin ölçüleri, 10m * 5m ye kadar çıkabilir.
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi